شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
20 September 2016
گزارش ورزشی

«گزارشی از فینالیست‌های مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی»

۱۳۹۴ خرداد ۲۲

گزارش ورزشی / رادیو کوچه

 

رقابت‌های دور چهارم و پنجم انتخابی تیم‌های ملی کشتی برگزار شد تا فینالیست‌ها مشخص شوند.

در ادامه مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی، در وزن ۵٧ کیلوگرم آزاد «حسن رحیمی» و «رضا اطری» فینالیست شدند. البته رحیمی یک‌بار در مقدماتی اطری را ۵-۴ برده و اگر به یک برد دیگر دست یابد، قهرمان می‌شود. فینال‌های انتخابی به صورت دو برد از سه برد برگزار می‌شود.

پیش از این در وزن ٧٠ کیلوگرم آزاد، «مهدی تقوی» و «حسن یزدانی» به فینال رسیده‌اند. در ۵٩ کیلوگرم فرنگی هم در حالی که «حمید سوریان» در مسابقات شرکت نکرد، «محسن حاجی‌پور» و «عبدالمحمد پاپی» فینالیست شدند.

koshti

هم‌چنین در ۶۵ کیلوگرم «سید‌احمد محمدی» و «علی‌اصغر جبلی» به فینال رسیدند.

در ٧۵ فرنگی «سعید عبدولی» و «فرشاد بلفکه» به مسابقه پایانی رسیدند.

فینال وزن ۶۶ کیلوگرم فرنگی هم بین «مهدی زیدوند» و «محمد‌علی گرایی» برگزار می‌شود. در این وزن «امید نوروزی» در حالی که ۵-١ از مهدی زیدوند عقب بود به مسابقه ادامه نداد و حذف شد.

«پرویز هادی» و «جعفر شمس ناتری» هم فینال سنگین وزن آزاد را برگزار خواهند کرد. شکست ٩-٣ «کمیل قاسمی» مقابل جعفر شمس ناتری دیگر حادثه مهم مسابقات بود.

فینالیست‌های مسابقات به ترتیب زیر هستند:

کشتی آزاد

۵٧ کیلوگرم: حسن رحیمی – رضا اطری (مسابقه ١-٠ به سود رحیمی است)

۶١ کیلوگرم: بهنام احسان‌پور – آرش دنگسرکی

۶۵ کیلوگرم: سید‌احمد محمدی – علی‌اصغر جبلی

٧٠ کیلوگرم: مهدی تقوی – حسن یزدانی

74 کیلوگرم: علیرضا قاسمی – عزت‌اله اکبری (قاسمی ١-٠ پیش است.)

٨۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی – میثم مصطفی‌جوکار (کریمی ١-٠ پیش است)

٩٧ کیلوگرم: رضا یزدانی – عباس طحان (یزدانی ١-٠ پیش است.)

١٢۵ کیلوگرم: پرویز هادی – جعفر شمس ناتری (هادی ١-٠ پیش است.)

کشتی فرنگی

۵٩ کیلوگرم: محسن حاجی‌پور – عبدالمحمد پاپی

۶۶ کیلوگرم: مهدی زیدوند – محمد‌علی گرایی

٧١ کیلوگرم: افشین بیابانگرد – فرشاد بلفکه

٧۵ کیلوگرم: سعید عبدولی – رسول گرمسیری

٨٠ کیوگرم: یوسف اخباری – یوسف قادریان

٨۵ کیلوگرم: حسین نوری – حبیب‌اله اخلاقی (اخلاقی ١-٠ پیش است.)

٩٨ کیلوگرم: قاسم رضایی – مهدی علیاری (علیاری ١-٠ پیش است.)

١٣٠ کیلوگرم: بشیر باباجان‌زاده – مهدی نوری

نتایج دور چهارم و پنجم به ترتیب زیر است:

کشتی آزاد

وزن ۵٧ کیلوگرم:

حسن رحیمی ١٢ – مهران رضازاده ٢

رضا اطری – استراحت

وزن ۶١ کیلوگرم:

بهنام احسان‌پور ۵ – حسن مرادقلی ۴

آرش دنگسرکی – استراحت

دور پنجم: آرش دنگسرکی ۶ (برنده) – حسن مرادقلی ۶

وزن ۶۵ کیلوگرم:

میثم نصیری ۵ – علی‌اصغر جبلی ۶

محمدمهدی یگانه جعفری ۶ – میثم حیدری ٣

سیداحمد محمدی – استراحت

دور پنجم:

سید‌احمد محمدی (برنده با ضربه فنی) – محمد‌مهدی یگانه جعفری

علی‌اصغر جبلی – استراحت

وزن ٧۴ کیلوگرم:

علیرضا قاسمی ٨ – مرتضی رضایی قلعه ٢

پیمان یاراحمدی ٢ – عزت‌اله اکبری ٣

دور پنجم:

عزت‌اله اکبری ٣ – مرتضی رضایی قلعه ٢

وزن ٨۶ کیلوگرم:

محمد‌جواد ابراهیمی ٣ – یوسف پناهنده ١

علیرضا کریمی ۵ – میثم مصطفی‌جوکار ۴

دور پنجم:

علیرضا کریمی ۴ – محمد‌جواد ابراهیمی ٢

وزن ٩٧ کیلوگرم:

رضایزدانی (برنده) – اباذر اسلامی کشتی نگرفت.

عباس طحان ۵ – امیر محمدی ٢

دور پنجم:

رضا یزدانی ٧ – امیر محمدی ٠

وزن ١٢۵ کیلوگرم:

پرویز هادی ۶ – جعفر شمس ناتری ٣

کمیل قاسمی ۴ – سید‌رضا موسوی ٣

دور پنجم:

کمیل قاسمی ٣ – جعفر شمس ناتری ٩

دور پنجم:

جعفر شمس ناتری ٩ – کمیل قاسمی ٢

کشتی فرنگی

وزن ۶۶ کیلوگرم:

امین سوری ١ – محمد‌علی گرایی ۴

وحید میرفتح‌الهی ٠ – مهدی زیدوند ٧

وزن ٧١ کیلوگرم:

فرشاد بلفکه ٧ – برومند اصلان ۴

افشین بیبانگرد – استراحت

وزن ٧۵ کیلوگرم:

سعید عبدولی ۶ – رسول گرمسیری صفر

پیام بویری ٣ – محمد کریمی ١

دور پنجم:

رسول گرمسیری ١٣ – پیام بویری ٣

وزن ٨٠ کیلوگرم:

یداله عرب جعفری صفر – میلاد خسروی ٨

یوسف قادریان ٣ – یوسف اخباری صفر

دور پنجم:

یوسف اخباری (برنده با ضربه فنی) – میلاد خسروی

وزن ٨۵ کیلوگرم:

حبیب‌اله اخلاقی ٢ – وحید بیدار صفر

مجتبی کریم‌فر – استراحت

حسین نوری – استراحت

وزن ٩٨ کیلوگرم:

سید‌مصطفی صالحی‌زاده یک ( برنده) – مهدی علیاری یک

قاسم رضایی (برنده با ضربه فنی) – مهدی زود‌آشنا

دور پنجم:

مهدی علیاری ٢ – قاسم رضایی ١

وزن ١٣٠ کیلوگرم:

آرمان نظری صفر – مهدی نوری ۶

مسعود نعمت چگانی صفر – بشیر باباجان‌زاده ٣

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,