شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
01 September 2016
خبرهای ورزشی

«مصدومیت بهترین بازیکن لهستان در آستانه دیدار با ایران»

۱۳۹۴ تیر ۰۳

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مصدومیت بهترین بازیکن لهستان در آستانه دیدار با ایران

دریافت کننده تیم‌ملی لهستان که به عنوان امتیاز‌آورترین بازیکن والیبال این کشور شناخته شده، در آستانه بازی با تیم‌ملی والیبال ایران مصدوم شد.

به گزارش ایسنا، «بارتوش کورک» ستاره تیم‌ملی والیبال لهستان که پس از یک سال مصدومیت در لیگ جهانی ٢٠١۵ برای این تیم به میدان رفته بود، در آستانه بازی با ایران و در جریان تمرینات این تیم در تهران بار دیگر مصدوم شد.

کورک دریافت کننده قدرتی و یکی از بهترین مهره‌های لهستان است که تاکنون بیشترین امتیاز را برای تیمش در مسابقات لیگ جهانی گرفته بود.

هنوز میزان آسیب‌دیدگی‌ این بازیکن لهستانی مشخص نیست و بازی کورک مقابل تیم‌ملی والیبال ایران در هفته هفتم لیگ جهانی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

lahstan

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان روز جمعه از ساعت ٢١ به مصاف هم می‌روند.

باقری: سجادی پرسپولیس را تیم محلی نبیند

مربی فصل گذشته پرسپولیس درباره حضور در کادر‌فنی آینده این تیم اظهار کرد: صحبت‌های خوبی را با آقای «طاهری» انجام دادیم اما جلسه نهایی فردا در حضور «برانکو» برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، «کریم باقری» بعد از جلسه با طاهری مدیر‌عامل باشگاه پرسپولیس برای حضور در کادر‌فنی فصل آینده پرسپولیس اظهار کرد: صحبت‌های خوبی را انجام دادیم، اما جلسه نهایی برای حضور در کادر‌فنی فردا در حضور برانکو انجام می‌شود. یک‌سری مسایل را من مطرح کردم و یک‌سری مسایل را باشگاه مطرح کرد. در تلاش هستیم که تیم خوبی را برای فصل آینده جمع کنیم.

کاپیتان اسبق سرخ‌پوشان در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود دغدغه او برای حضور در کادر‌فنی وابسته به جذب بازیکنان خوب در فصل نقل‌و‌انتقالات است، تصریح کرد: بله، من هم دغدغه این موضوع را دارم و باید تیم قدرتمندی را برای فصل آینده آماده کنیم، چرا که هواداران انتظار حضور قدرتمند در لیگ‌برتر را دارند. متاسفانه هنوز نقل‌و‌انتقالات باشگاه آغاز نشده است و پافشاری‌های من هم برای این کار است.

وی در پاسخ به این سوال که چند درصد احتمال دارد در تیم بماند گفت: در جلسه فردا همه چیز مشخص می‌شود. از الان نمی‌توانم چیزی بگویم فردا می‌توانم توضیحات بیشتری در این‌باره بدهم.

باقری درباره حضور در تمرین‌های پرسپولیس اظهار کرد: حضور در تمرین‌های پرسپولیس وابسته به عقد قرارداد است. اجازه دهید فردا جلسه برگزار شود و سپس در این‌باره توضیح دهیم.

دستیار فصل گذشته برانکو ادامه داد: نظر اول و آخر درباره جذب بازیکن را برانکو می‌دهد و دستیاران او در این کار به او کمک می‌کنند. من هم تا جایی که بتوانم نظراتم را برای جذب بازیکن ارایه می‌دهم اما جذب آنها بستگی به نظر برانکو دارد.

باقری در واکنش به این سوال که گفته می‌شد برانکو علاقه‌ای به حضور او در کادر‌فنی ندارد، خاطر‌نشان کرد: من چنین صحبتی را نشنیده‌ام و برانکو بارها اصرار کرده‌ است که در کادر‌فنی حضور داشته باشم. با برانکو هم بعد از حضور در ایران صحبت کردم و قرار است فردا صحبت‌های نهایی را انجام دهیم. باید چند موضوع دیگر را بررسی کنیم تا به یک نظر مشترک برسیم.

کاپیتان سابق سرخ‌پوشان درباره تمرین‌های پرسپولیس با ٩ بازیکن برای حضور در لیگ‌برتر گفت: از سال ٨٠ تا اواخر دوران بازی در پرسپولیس به یاد دارم که به جز یک یا دو سال، همیشه پرسپولیس با این مشکل مواجه بوده و اتفاق تازه‌ای نیست. مدیران تصمیم‌گیرنده باید پرسپولیس را جدی بگیرند و برای آینده این تیم برنامه داشته باشند. از سجادی و وزیر محترم هم می‌خواهم به پرسپولیس مانند یک تیم محلی نگاه نکنند چرا که این تیم میلیون‌ها هوادار دارد. باید بعد از آخرین بازی پرسپولیس به سرعت آماده حضور در لیگ‌برتر می‌شدند و برنامه و بودجه این تیم را مشخص می‌کردند. در همان زمان اگر هیات‌مدیره و مدیریت پرسپولیس را مشخص می‌کردند کار به این‌جا نمی‌رسید.

bagheri

باقری در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شد هیات‌مدیره از حضور برانکو در پرسپولیس رضایت کامل ندارند، خاطر‌نشان کرد: من این صحبت را تا به حال نشنیده‌ام اما می‌دانم که هیات‌مدیره پرسپولیس فوتبالی‌تر از گذشته است چرا که در این هیات‌مدیره افرادی مانند حسین عبدی، محمد زادمهر و جعفر کاشانی حضور دارند و تصمیمات فوتبالی هم می‌گیرند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره حضور «قنبرپور» در کادر‌فنی این تیم اظهار کرد: از ابتدا هم قرار بود یک کمک‌مربی به تیم اضافه شود و فصل گذشته «نژادفلاح» از ما خواسته بود که این کار را انجام دهم اما این اتفاق نیفتاد. برانکو هم بلافاصله بعد از حضور در ایران کمک دوم را انتخاب کرد. هر کسی که در این تیم حضور یابد برای سربلندی پرسپولیس تلاشش را می‌کند. با کسی مشکلی ندارم و فقط به خاطر پرسپولیس است که در کادر‌فنی قرار دارم.

باقری در پاسخ به این سوال که بعد از ترک باشگاه توسط نژادفلاح عده‌ای از مدیران و پیشکسوتان بر علیه نژاد‌فلاح اظهار‌نظر کرده‌اند، گفت:‌ از او ناراحت نیستم و اگر هم ناراحت بودم باید آن موقع می‌گفتم نه الان که تیم را ترک کرده است. برای او هر جا که هست آرزوی موفقیت دارم.

مظلومی: از پرسپولیس بازیکنی نمی‌گیریم

سرمربی تیم استقلال می‌گوید هدفش فعلن بستن تیم است.

به گزارش ایسنا، «پرویز مظلومی» درباره آخرین وضعیت تیم استقلال اظهار کرد: ما تلاش می‌کنیم و دوستان هم تلاش کردند که هر چه زودتر تیممان را ببندیم. در حال حاضر تمرکزمان بر روی بستن تیم است. از صبح که به باشگاه می‌آییم تا افطار با بازیکنان مختلفی برای حضور در استقلال مذاکره می‌کنیم. امروز هم با «جابر انصاری» توافق کردیم که به استقلال بیاید.

وی اضافه کرد: بازیکنان مختلفی برای مذاکره به باشگاه می‌آیند و می‌روند، اما برخی بازیکنان بر سر مبلغ توافق نمی‌کنند. می‌خواهیم طوری با بازیکنان قرارداد ببندیم که مبلغ معقولی را دریافت کنند. شنبه ساعت 11 فراخوان می‌دهیم و بازیکنان را به باشگاه می‌آوریم تا یک جلسه در این‌جا برگزار کنیم و به امید خدا از عصر روز شنبه تمرین‌هایمان را استارت خواهیم زد.

mazlomi

او در پاسخ به این سوال که چرا تمرین‌هایتان با تاخیر انجام می‌شود گفت: از قبل هم تاریخی برای آغاز تمرین‌ها مشخص نکرده بودیم فقط گفته بودیم از روز شنبه تمرین را آغاز می‌کنیم. اگر می‌شد زودتر این کار را می‌کردیم به هر حال ما عصر روز شنبه با هر تعداد از بازیکنانی که به تمرین بیایند کارمان را آغاز می‌کنیم. البته یک‌سری از بازیکنان هستند که فصل قبل در استقلال بودند اما باید به باشگاه بیایند و بر سر برخی از مسایل توافق کنند تا بعد به تمرین‌ها بیایند.

مظلومی درباره آخرین وضعیت «امید ابراهیمی» نیز گفت: من در جریان وضعیت امید ابراهیمی نیستم.

سرمربی تیم استقلال درباره حضور افرادی که در کادر‌فنی این تیم فعالیت خواهند کرد نیز گفت: با چند نفر برای حضور در کادر‌فنی از جمله «داریوش یزدانی» صحبت کرده‌ایم. البته ۴ مربی بدن‌ساز هم به من برنامه داده‌اند که برنامه‌های آنها را بررسی می‌کنیم و بهترین گزینه را انتخاب می‌کنم. سعی می‌کنم تیمی با تلفیقی از بازیکنان جوان و با‌تجربه ببندیم.

مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا از تیم رقیب هم بازیکنی جذب خواهید کرد گفت: ما قصد نداریم از تیم رقیب بازیکنی جذب کنیم اما مدیر برنامه‌هایشان برای حضور بازیکنانشان در تیم ما پیشنهاداتی داده‌اند. باید تلاش کنیم ظرف مدت کوتاهی تیم را آماده حضور در مسابقه‌ها کنیم. یک تیم برای حضور موفق در لیگ به ٨ هفته زمان نیاز دارد. ما ۴ هفته تا ۴ هفته و نیم زمان داریم تا تیم را برای حضور در لیگ آماده کنیم. سعی می‌کنیم طوری تمرین کنیم که بدن بازیکنان در شرایط آماده‌ای باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,