شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
26 August 2016
خبرهای ورزشی

«ماریچ به پرسپولیس پیوست»

۱۳۹۴ تیر ۱۵

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

ماریچ به پرسپولیس پیوست

«لوکا ماریچ» مدافع اهل کروواسی عصر امروز قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رساند.

به گزارش ایرنا، لوکا ماریچ مدافع اهل کروواسی با نظر «برانکو ایوانکوویچ» به پرسپولیس پیوست. این بازیکن پس از تایید در تست پرشکی قرارداد داخلی خود را به امضا رساند.

این بازیکن ٢٨ ساله به عنوان مدافع وسط برای پرسپولیس بازی خواهد کرد و در کارنامه خود سابقه حضور در باشگاه‌هایی چون رییکا و زاویشا بیدگوشچ را دارد.

marich

مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران از اوایل مرداد‌ماه با حضور شانزده تیم آغاز می‌شود و فصل نقل‌و‌انتقال ٣٠ تیر‌ماه به پایان خواهد رسید.

روشن: امیدوارم تصمیم‌های مظلومی با غرض نباشد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: امیدوارم تصمیم‌های مظلومی از جمله کنار گذاشتن بازیکنانی چون صادقی از روی غرض نباشد.

«حسن روشن» روز یک‌شنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: «پرویز مظلومی» حتمن برنامه‌هایی دارد و می‌داند که چه کاری انجام می‌دهد، اما می‌توانست بازیکنانی مثل «امیر‌حسین صادقی» یا «بیک‌زاده» را که برای استقلال زحمت کشیدند از دست ندهد و امیدوارم تصمیم‌گیری‌های او از روی غرض نباشد.

وی در خصوص این‌که گفته می‌شود «سید‌مهدی رحمتی» بازیکنان استقلال را انتخاب می‌کند، اظهار کرد: کار مهدی رحمتی در استقلال بسیار مشکل است و این را بدانید که کار او از دفعات قبل هم دشوارتر خواهد بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: نمی‌دانم رحمتی چقدر در آمدن یا رفتن بازیکنان نقش دارد، اما خدا کند تغییرات باشگاه استقلال از روی غرض و دشمنی نباشد.

وی در رابطه با حضور «جواد نکونام» در سایپا اظهار کرد: نکونام به درد تیمی چون سایپا خیلی می‌خورد، همان‌طور که «آندرانیک تیموریان» به درد تراکتور خورد. این تیم‌ها جوان هستند و نیاز به یک رهبر دارند اما استقلال و پرسپولیس بازیکن با‌تجربه به اندازه کافی دارد.

rawshan

وی در خصوص «جاسم کرار» تصریح کرد: کار مظلومی بسیار سخت است و باید باهوش عمل کند. از مظلومی می‌خواهم کرار را به استقلال نیاورد زیرا او شخصیت بازی در استقلال را ندارد و می‌خواهم او اشتباه «قلعه‌نویی» را تکرار نکند.

روشن در رابطه با انتخاب «منصور پورحیدری» به عنوان سرپرست استقلال، گفت: معمولن وقتی مظلومی می‌آید پورحیدری سرپرست تیم می‌شود، البته پورحیدری می‌گفت خیلی گرفتار است و امیدوارم بتواند به استقلال کمک کند.

وی در پایان اظهار کرد: قبلن هم گفتم که به خاطر بحران‌های استقلال و پرسپولیس، این تیم‌ها باید مربی خارجی بیاورند که استقلالی‌ها این کار را نکردند. شما پرسپولیس را نگاه کنید که چقدر آرام‌تر کارها را دنبال می‌کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال تاکید کرد: مطمئن باشید اگر اشتباهی از مظلومی ببینیم قطعن مانند فصل گذشته تمام مسایل را بیان می‌کنم و امیر قلعه‌نویی نیز بداند که من با او مشکل نداشتم و برایم فرقی نمی‌کند چه کسی اشتباه می‌کند، به دنبال مطرح کردن واقعیت‌ها هستم.

علی‌نژاد عضو هیات‌رییسه فدراسیون جهانی ووشو باقی ماند

«مهدی علی‌نژاد» رییس فدراسیون ووشوی ایران به عنوان عضو هیات‌رییسه فدراسیون جهانی ووشو باقی ماند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون ووشو؛ جلسه هیات‌رییسه فدراسیون آسیایی ووشو امروز (یک‌شنبه) در هتل ارینتال ماکائو برگزار شد.

با توجه به اساس‌نامه فدراسیون جهانی، قاره‌ها مسوولیت انتخاب اعضای هیات‌رییسه جهانی از قاره‌های خود را بر عهده دارند که بر این اساس و برای معرفی اعضای قاره‌کهن به فدراسیون جهانی از میان سیزده نامزد رای‌گیری انجام شد.

alinejad

در پایان رای‌گیری، مهدی علی‌نژاد، «کی» از مالزی، «مورواکا» از ژاپن و «چن» از چین برای حضور در هیات‌رییسه فدراسیون جهانی انتخاب و معرفی شدند.

با این اوصاف علی‌نژاد که پیش از این نیز عضو هیات‌رییسه فدراسیون جهان بود برای یک دوره چهار ساله دیگر، این کرسی مهم بین‌المللی را در اختیار خواهد داشت.

رییس فدراسیون ووشوی ایران، به عنوان مسوول کارگاه تجدید‌نظر در اساس‌نامه فدراسیون آسیا و به روز‌رسانی آن انتخاب شد.

هم‌چنین مطابق اساس‌نامه جهانی، «فک» از هنک‌کنگ به عنوان نایب‌رییس جهانی معرفی گردید.

در ادامه روند آماده‌سازی، چین برای میزبانی در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که مرداد‌ماه برگزار می‌شود مورد بررسی قرار گرفت.

استعفای «هوانگ» نایب‌رییس ویتنامی فدراسیون آسیا نیز مورد قبول واقع شد و مقرر گردید یک نفر از چین جایگزین شود.

سپس مشکلات تایوان برای میزبانی در مسابقات بزرگ‌سالان آسیا در سال آینده مورد بحث قرار گرفت و چنان‌چه مشکلات از سوی تایوان برطرف نشود، فیلیپین میزبانی را بر عهده می‌گیرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,