Saturday, 18 July 2015
06 June 2023
در بازدید از پایگاه شکاری بابایی

«مشاور عالی آیت‌اله خامنه‌ای: عربستان عامل اصلی ناامنی در منطقه است»

2015 July 07

خبر / رادیو کوچه

 

«یحیی رحیم صفوی»، مشاور عالی آیت‌اله خامنه‌ای رهبر ایران می‌گوید: به وجود آمدن داعش، درگیری‌ها در یمن و وجود اختلافات مذهبی و سیاسی، در راستای تفرقه افکنی بین مسلمانان و تثبیت امنیت آن‌چه که وی صهیونیست‌ها خواند، انجام می‌گیرد.

خبرگزاری «مهر»، روز سه‌شنبه شانزدهم تیر ماه، گزارش داده است، سرلشگر یحیی رحیم صفوی مشاور عالی فرماندهی کل قوا، در بازدید از بخش‌های مختلف پایگاه شکاری بابایی، عربستان سعودی را به دلیل بیشترین خرید اسلحه در بین کشورهای حاشیه خلیج فارس و حمایت از داعش، از عوامل اصلی ایجاد ناامنی در منطقه خوانده است.

rahimsafawi

یحیی رحیم صفوی، در این بازدید، طی سخنانی با اشاره به اتفاقات منطقه خاورمیانه، گفته است: عربستان با بیشترین خرید اسلحه در بین کشورهای حاشیه خلیج فارس و حمایت از داعش، از عوامل اصلی ایجاد ناامنی در منطقه بوده و در مقابل دولت جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال برقراری ثبات و اتحاد جمعی در بین کشورهای منطقه بوده و هست.

بنابه این گزارش، مشاور عالی آیت‌اله خامنه‌ای همچنین اظهار کرده است: دولت مردان و همچنین نیروهای مسلح با شناسایی تهدیدات پیش‌رو پیوسته در تلاشند تا با آمادگی کامل و تسلیحات به روز و پیشرفته از تمامیت ارضی و دارایی‌های کشور و ملت ایران صیانت کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,