Saturday, 18 July 2015
18 February 2020
از سوی سرنشینان یک خودرو

«در تیراندازی مرگبار در یاسوج ٢نفر کشته و ۴ نفر مجروح شدند»

2015 July 09

خبر / رادیو کوچه

 

در نخستین ساعات بامداد روز پنج‌شنبه هجدهم تیر ماه، در شهر یاسوج، به دلیل تیراندازی افراد ناشناس از داخل یک خودرو، دو نفر در دم کشته و ۴ نفر زخمی شدند.

پایگاه خبری تحلیلی «صبح زاگرس»، در این رابطه گزارش داده است که فرمانده انتظامی استان می‌گوید عاملان حادثه شناسایی و دستگیر شدند.

بنابه این گزارش، «غلام‌عباس غلام‌زاده» فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، ارتباط حادثه که در بلوار امام خمینی نزدیک چهار راه عالیوند روی داده را، با امر به معروف و نهی از منکر رد کرده است.

teror

این تیراندازی که از داخل خودروی سمند سفید رنگ به سمت عابران پیاده صورت گرفت، یک نفر در دم کشته و ۵ نفر زخمی شدند که یکی از مصدومان نیز ساعتی پس از واقعه در اثر شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان در گذشت.

بنابه گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، صحبت‌های زیادی از دلیل این حادثه توسط افراد حاظر مطرح شد و در زمان اتفاق این حادثه ترافیک سنگینی در محل حادثه رخ داد به گونه‌ای که انتقال مصدومین به بیمارستان بهشتی یاسوج به سختی صورت گرفت.

در همین رابطه فرمانده نیروی انتظامی استان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفته است: شایعه رخ دادن حادثه به دلیل امر به معروف و نهی منکر صحت ندارد و این گونه به نظر می‌رسد که این‌ها همدیگر را از قبل می‌شناخته‌اند.

گفته می شود این حادثه مرگبار در حالی در شهر یاسوج و در حوالی چهاراه عالیوند رخ داد که مردم در حال بازگشت از مراسم شب قدر بودند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,