Saturday, 18 July 2015
02 July 2020
رییس دانشگاه آزاد تاکید کرد

«تسهیلات دانشگاه آزاد برای دانشجویان فلسطینی و لبنانی»

2015 July 10

خبر / رادیو کوچه

 

دکتر «حمید میرزاده»، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه راهپیمایی که در آخرین جمعه ماه رمضان در ایران برگزار می‌شود و به نام روز قدس نامیده می‌شود، ضمن بیان این‌که روز قدس نشانه همبستگی ملت‌های اسلامی است، از تسهیلات دانشگاه برای تحصیل دانشجویان فلسطینی و لبنانی خبر داد.

بنابه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، «ایسنا»، دکتر «حمید میرزاده» روز جمعه نوزدهم تیر ماه، با اشاره به راهپیمایی روز قدس اظهار کرده است: این راهپیمایی هر ساله به نشانه اعتراض به اشغال فلسطین که ۶٠ سال است با توطئه انگلیس، آمریکا و متاسفانه با تایید سازمان ملل صورت گرفته، انجام می‌شود.

danshgahazad

وی ادامه داده است: «امیدواریم حضور مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی این پیام را برساند که قدس شریف باید آزاد شود و ملت فلسطین به سرزمینشان برگردند. این خواسته ملت ایران است که ٣۵ سال است که روی آن پافشاری می‌کند.»

وی همچنین بااشاره به تسهیلات دانشگاه آزاد برای تحصیل جوانان فلسطینی و لبنانی گفته است: «دانشجویان لبنانی می‌توانند در واحد لبنان دانشگاه پذیرش شوند. ضمن آنکه هر کدام از این دانشجویان اگر بخواهند برای تحصیل در دانشگاه آزاد وارد کشور شوند دانشگاه آزاد آن‌ها را با تخفیف‌های ویژه‌ای پذیرش می‌کند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,