شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
26 August 2016
خبرهای ورزشی

«حیدری: با مظلومی داربی‌بباز نیستیم»

۱۳۹۴ تیر ۲۲

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

حیدری: با مظلومی داربی‌بباز نیستیم

«خسرو حیدری» می‌گوید استقلال با «پرویز مظلومی» می‌تواند هواداران را با ورزشگاه آشتی دهد.

به گزارش ایسنا، مدافع هافبک استقلال درباره شرایط استقلال در فصل جاری گفت: امسال نسبت به پارسال تیممان جوان‌تر شده است و جوانان خوبی به ما اضافه شدند و این موضوع باعث می‌شود تا زمان زیادی برای جا افتادن این افراد در استقلال لازم باشد. در نیم‌فصل دوم سال گذشته نیز جوانان خوبی به تیم اضافه شدند که می‌توانند در کنار دیگر بازیکنان جوان ما به تیم کمک کنند. در واقع دو سال است که هواداران ما اذیت شدند و می‌خواهیم امسال این موضوع را جبران کنیم. باید در ابتدا استقلال را آسیایی کنیم زیرا هواداران ما به آسیایی بودن تیم محبوبشان عادت دارند و جای استقلال در آسیا خالی است و هم‌چنین بعد از کسب سهمیه نیم‌نگاهی به جام قهرمانی نیز داریم.

hidari

حیدری درباره تجربه کار با پرویز مظلومی، تصریح کرد: من چهار سال پیش نیز با مظلومی کار کرده‌ام و خاطره کسب قهرمانی جام‌حذفی را با وی در کارنامه‌ام دارم. اما بد‌شانسی ما این بود که بعد از قهرمانی در جام‌حذفی بازی‌ها ادامه داشت و ما در لیگ و آسیا نتایج خوبی نگرفتیم و به خواسته‌هایمان نرسیدیم. ما در سال آخر آقای مظلومی یک قهرمانی داشتیم و توانستیم داربی‌های زیادی را ببریم که همین موضوع نیز یک پوئن مثبت است زیرا در حضور ایشان ما داربی‌ها را نخواهیم باخت.

وی افزود: در فصل جاری نیز آقای مظلومی ترکیب خوبی از جوانان و بازیکنان با‌تجربه ایجاد کرده است که امیدوارم چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی سال خوبی را سپری کنیم. در دو سال گذشته حاشیه کم نداشتیم که باعث شده است استقلال ضربه‌های زیادی را متحمل شود، اما تیم امسال به امید خدا تیم خوبی است و جوانان می‌توانند با اتکا به تجربه بزرگ‌ترها تیم خوبی را بسازند.

حیدری در پاسخ به این سوال که چرا با وجود مشکلات استقلال در این فصل نیز پیراهن آبی را انتخاب کرد، اظهار کرد: من بعد از تیم‌ملی مدتی استراحت کردم و با هیچ تیمی مذاکره نکردم و فقط به استقلال فکر می‌کردم. هر چند استقلالی‌ها مشکلات زیادی داشتند و مطالبات زیادی از این تیم داشتم، اما دوست داشتم در استقلال بمانم و اگر قرار باشد امثال من نیز از استقلال برویم این تیم خالی می‌شود. ما به هواداران مدیون هستیم و باید نتایج این دو سال را جبران کنیم. من بازیکن پایه‌های استقلال بودم و خودم را جزوی از خانواده استقلال می‌دانم و وظیفه خودم می‌دانستم که با هیچ تیمی مذاکره نکنم.

وی تصریح کرد: تنها دو جلسه با استقلال مذاکره کردم که یک‌بار مربوط به بررسی وضعیت مطالبات من بود و در بار دوم با مسوولان استقلال به توافق رسیدم و در تیم ماندگار شدم.

کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران راهی قطر شد

«آندرانیک تیموریان» برای حضور در تمرینات ام صلال به قطر سفر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، کاپیتان تیم‌ملی فو‌تبا‌ل ایران که با قراردادی به ارزش یک میلیون و دویست هزار دلار راهی ام صلال قطر شد پس از انجام کارهای شخصی خود امروز (یک‌شنبه) به دوحه سفر کرد.

timorian

قرار است تیموریان تا روز سوم آگوست (١٢ مرداد) در تمرینات این تیم در قطر شرکت کند و سپس در این تاریخ به هم‌راه سایر بازیکنان این تیم برای برپایی اردوی اروپایی راهی هلند شود.

مهدی بیجاری: باور نمی‌کنم به اسماعیلاگیچ خط بدهند

ملی‌پوش هندبال ایران با اظهار تعجب از عدم دعوت به اردوی تیم‌ملی گفت: خیلی‌ها می‌گویند برخی به مربی تیم‌ملی خط می‌دهند، اما دوست ندارم این حرف‌ها را باور کنم و تنها انتظار داشتم کسی از فدراسیون با من تماس می‌گرفت.

«مهدی بیجاری» در پاسخ به پرسشی درباره دلیل عدم حضورش در اردوی تیم‌ملی در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: چندی پیش اردوی تیم‌ملی در مشهد برگزار شد. من در آن مقطع زمانی درگیر مشکلات شخصی و خانوادگی بودم. به شدت گرفتاری داشتم حتا مجبور شدم خودروی زیر پایم را هم بفروشم. همان زمان به فدراسیون رفتم و با شخص «مهدوی» صحبت کردم. نامه‌ای تنظیم کردم و دلایل غیبتم را در اردو نوشتم. شرح دادم که به علت مشکلات خانوداگی نمی‌توانم به تمرین بروم اما گویا به همین دلیل من را به اردوی دوم هم دعوت نکردند. چند نفر دیگر هم مثل من در اردوی اول غیبت کردند اما به اردوی دوم دعوت شدند.

وی افزود: به طور حتم مربی تیم‌ملی صلاح دیده است که دعوت نشوم. خدا را شکر امروز مشکلاتم تا حدودی برطرف شده است. باشم یا نباشم برای تیم‌ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. اما انتظارم از این فدراسیون این بود که نامه‌ام را پیگیری کنند. من نوعی که قدری برای تیم‌ملی کشورم زحمت کشیده‌ام، وقتی نامه تنظیم کردم و دادم حداقل انتظار داشتم یک زنگ به من بزنند و بگویند ما بر خلاف قبلی‌ها آمده‌ایم که به بازیکنان ارزش بگذاریم. انتظار داشتم حال و احوالم را بپرسند.

bijari

ملی‌پوش هندبال ایران خاطر‌نشان کرد: این روزها خیلی‌ها می‌آیند و حرف‌هایی به من می‌زنند که دوست ندارم باور کنم. یک‌سری از بازیکنان می‌گویند، برخی آدم‌های خاص به مربی تیم‌ملی خط می‌دهند. من این حرف‌ها را تایید یا تکذیب نمی‌کنم و دوست ندارم باور کنم. ولی انتظار نداشتم اسمم را از اردوی دوم خط بزنند. کاش حداقل یک تماس می‌گرفتند و می‌پرسیدند مشکلاتم حل شده یا خیر. امیدوار بودم که این فدراسیون با قبلی‌ها فرق داشته باشد. حالا هر چه حکمت خدا باشد پیش می‌آید.

بیجاری در پایان گفت: به طور حتم خیلی‌ها از من بهتر هستند. مهدی بیجاری همیشه نان بازی‌اش را می‌خورد. برخی‌ها در گذشته هم می‌گفتند من پیر شده‌ام اما در جام‌جهانی چنان بازی کردم که از پنج کشور دعوت شدم. امروز هم حاضرم با تمام بازیکنان هم رقابت کنم. با این‌که روزه هم هستم تمرین‌های شخصی‌ام را ادامه می‌دهم. من باشم یا نباشم آرزویم موفقیت تیم‌ملی است و هر جا هر کاری بتوانم برای موفقیت هندبال ایران انجام می‌دهم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,