Saturday, 18 July 2015
31 March 2023
خبرهای ورزشی

«علاقه‌مندی نایکی به اسپانسری تیم‌ملی فوتبال ایران»

2015 July 15

خبر / رادیو کوچه

 

علاقه‌مندی نایکی به اسپانسری تیم‌ملی فوتبال

شرکت نایکی آمریکا ابراز علاقه‌مندی کرده بود که به عنوان اسپانسر پوشاک تیم‌ملی در صورت لغو تحریم‌ها فعالیت کند.

«عباس ترابیان» دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به این‌که یک ماه قبل با یکی از افراد بسیار موثر در بخش پوشاک ورزشی ملاقاتی داشتیم به ایسنا، گفت: شرکت نایکی آمریکا عنوان کرده بود که علاقه‌مند است به عنوان اسپانسر پوشاک تیم‌ملی فعالیت کند، اما به واسطه فشار دولت آمریکا به دلیل وجود تحریم‌ها نمی‌تواند در این زمینه فعالیت کند.

وی ادامه داد: علاوه بر این شرکت‌هایی هم‌چون پوما، آدیداس و کاپا ابراز علاقه‌مندی کرده بودند که به عنوان اسپانسر پوشاک تیم‌ملی فعالیت کند، اما زمانی که قرار بود بحث جدی شود، به دلیل وجود تحریم‌ها کنار می‌کشیدند.

nike

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به این‌که پس از لغو تحریم‌ها هم‌اکنون باید با تامل بیشتری در رابطه با اسپانسرهای تیم‌ملی اقدام کنیم گفت: در حال حاضر تیم‌ملی فوتبال ایران در رتبه اول آسیا قرار دارد و با توجه به تفاهم انجام شده در سطح بین‌المللی و لغو تحریم‌ها، به طور قطع پیشنهادات بیشتری برای اسپانسرینگ پوشاک تیم‌ملی ارایه خواهد شد.

ترابیان خاطر‌نشان کرد: در حالی یک ماه پیش جلسه‌ای در خصوص شرکت نایکی داشتیم که آنها ابراز علاقه‌مندی کرده بودند پس از لغو تحریم‌ها و در صورت انجام تفاهم با تیم‌ملی فوتبال ایران به منظور تهیه پوشاک هم‌کاری کنند.

علی فتح‌اله‌زاده: ظریف توانست اوباما و کری را دریبل کند

مدیر‌عامل پیشین باشگاه استقلال با تاکید بر این‌که «محمدجواد ظریف» بهترین گل‌زن ایران در مذاکرات هسته‌ای بود، گفت: ظریف ثابت کرد لبخند برنده‌ترین سلاح است و با همین لبخند، اوباما و کری را دریبل کرد.

«علی فتح‌اله‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار مهر، در مورد موفقیت تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته‌ای، ضمن بیان مطلب فوق گفت: به مردم عزیز، آقای «خامنه‌ای»، رییس‌جمهور و آقای «محمدجواد ظریف» تبریک می‌گویم که با همه مشکلات توانستند این مسیر را به نتیجه برسانند. آقای ظریف در این مذاکرات یک نکته بسیار برجسته داشت و آن هم لبخند زدن در طول زمان برگزاری مذاکرات بود.

وی اضافه کرد: شما دیدید «جان‌ کری» در برخی از لحظات مذاکره اعلام کرد که «باراک اوباما» ‌از او می‌خواسته میز مذاکره را ترک کند این یعنی وجود لحظات بسیار سخت برای آقای ظریف، اما در تمام آن لحظات هم اگر عکس‌ها و تصاویر را که ببینید، متوجه می‌شوید وزیر امورخارجه ایران هرگز لبخند را کنار نگذاشت، آن هم با وجود آن همه سختی که در مذاکرات بود. او ثابت کرد که لبخند برنده‌ترین سلاح انسان است و با همین لبخند اوباما و کری را با هم دریبل کرد.

مدیر‌عامل پیشین باشگاه استقلال تهران هم‌چنین تاکید کرد: به نظر من آقای محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران مستحق بهترین نشان‌های افتخار است، چرا که مقابل شش قدرت بزرگ جهانی ایران را سربلند کرد و کم نیاورد.

fatholazadeh

وی در مورد این‌که «امیر عابدینی»، ظریف را برترین دفاع ایران برشمرد، خاطر‌نشان کرد: ضمن احترام فراوانی که برای «امیر عابدینی» قایل هستم و با ایشان نیز هم عقیده‌ام، اگر من به جای ایشان بودم، ظریف را به عنوان برترین گل‌زن ایران انتخاب می‌کردم.

فتح‌اله‌زاده در مورد شباهت خودش با ظریف، این‌گونه اظهار‌نظر کرد: بله من یک ریش پرفسوری کم دارم تا بدل آقای ظریف باشم و اگر کسی خواست به او آسیبی بزند، من به جای ایشان جلوی آسیب‌زننده قرار بگیرم.

قنبرپور: برانکو اگر رحمتی را هم می‌خواست، جذب می‌کردیم

مشاور سرپرست باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید این باشگاه هیچ بازیکنی را به «برانکو» تحمیل نکرده است.

«مصطفی قنبرپور» در گفت‌و‌گو با خبرنگار‌ ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم پر‌سپولیس، اظها‌ر کرد: در حال‌ حاضر در اردوی ترکیه به سر می‌بریم و شرایط تیم فوق‌العاده‌ خوب است. امکاناتی که در این‌جا برای ما مهیا شده است به طور کامل مطابق با آن چیزی است که انتظار داشتیم. از نظر شرایط هتلی و همین‌طور تغذیه همه چیز خوب است. به طوری‌که در هتل ما فقط تیم پر‌سپولیس اسکان دارد و همین موضوع باعث شده که برای رفتن به رستوران یا استفاده از امکانات هتل راحت باشیم.

او افزود: کمپ تمرینی هم که از آن استفاده می‌کنیم امکانات خوبی دارد. به طوری‌که ما در این‌جا سه زمین اختصاصی در اختیار داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. باید درباره آب‌و‌هوا هم باید بگویم که شرایط جوی خوب است و این‌جا از نظر جغرافیایی هزار و پانصد متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد و همین موضوع باعث شده بازیکنان با نشاط بیشتری در تمرینات شرکت کنند. در این اردو قرار است سه بازی دوستانه که یکی از آنها عصر امروز (چهارشنبه) است را برگزار کنیم تا این بازی‌ها بتواند نقاط ضعف تیم ما را مشخص کند و بتوانیم با رفع آنها عمل‌کرد خوبی در لیگ داشته باشیم.

ghanbarpor

مربی تیم پر‌سپولیس در ادامه درباره حضور بازیکنان جدید در تمرینات پر‌سپولیس نیز، خاطر‌‌نشان کرد: بازیکنان جدید که به تیم ما اضافه شده‌اند کم کم با تیم هماهنگ می‌شوند. برانکو روی آنها نظر ویژه‌ای دارد. آنها تا به امروز عمل‌کرد خوبی داشتند و با گذشت زمان به طور قطع شرایطشان بهتر خواهد شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌، طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر این‌که باشگاه بازیکنان مدنظر خود را جذب کرده و کاری به لیست برانکو نداشته است. قنبرپور در واکنش به این ادعا، اظها‌ر کرد: برانکو یک مربی حر‌فه‌ای است و می‌داند که وقتی با باشگاه قرارداد می‌بندد برای جذب بازیکن باید با آنها تعامل کند. تمام بازیکنانی را که باشگاه پر‌سپولیس جذب کرده است با نظر مستقیم برانکو بوده است. به طوری‌که باشگاه برای هر پست چند بازیکن را به برانکو پیشنهاد داده و او هر بازیکنی را که انتخاب کرد باشگاه با آن بازیکن وارد مذاکره شد. برانکو مربی بزرگ و خوبی است و باشگاه نیز هیچ بازیکنی را به او تحمیل نکرده است،‌ بلکه فقط پیشنهاد داده است. به طور مثال ما قصد داشتیم «مهرداد جماعتی» را جذب کنیم، اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد. بنا‌بر‌این به دنبال گزینه‌های جایگزین او رفتیم. تمام بازیکنانی که تا به حال جذب شده‌اند با نظر آقای برانکو بوده است.

مربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس هم‌چنین گفت: اگر برانکو، «مهدی رحمتی» را هم می‌خواست باشگاه برای جذب او اقدام می‌کرد، ولی خودش به ما گفت که می‌خواهم «سوشا مکانی» به عنوان د‌ر‌وازه‌بان اول تیمم کار کند و گلر بعدی که به تیم می‌آید باید به عنوان ذخیره روی نیمکت بنشیند.

قنبرپور در ادامه درباره حضورش در تیم پر‌سپولیس به عنوان مربی نیز، گفت: من از هم‌کاری با برانکو لذت می‌برم. او مربی خوبی است و من تلاش می‌کنم به او در کارها کمک کنم. این اولین اردویی است که به صورت جدی در کنار بازیکنان حضور دارم. سعی می‌کنم در کنار کارهای فنی به مسایل روحی بازیکنان نیز بپردازم و کاری کنم که قلب‌ها به هم نزدیک شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,