Saturday, 18 July 2015
17 May 2021
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی خبر داد

«عوامل اسیدپاشی به زنان بوکانی در کمتر از ٢۴ ساعت دستگیر شدند»

2015 July 16

خبر / رادیو کوچه

 

«ناصر اصلانی»، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شناسایی و دستگیری عاملان اسیدپاشی به سه زن در بلوار کردستان شهر بوکان، در کمتر از ٢۴ ساعت خبر داد.

«ایرنا»، خبرگزاری دولتی ایران، روز پنج‌شنبه بیست و پنجم تیر ماه گزارش داده است، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی شب گذشته اظهار کرد: عوامل اصلی این دو مورد اسیدپاشی که دو شب قبل در این شهرستان به وقوع پیوسته بود ، با شگردهای پلیسی در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

بنابه این گزارش، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرده است: «ماموران انتظامی شهرستان با تشکیل اکیپی ویژه و هماهنگی و حضور مقام قضایی پس از شناسایی متهمان، آنان را در مخفیگاهاشان در اطراف بوکان شناسایی و در کمتر از ٢۴ ساعت دستگیر و پس از انتقال به مقر پلیس در بازرسی بدنی به عمل آمده از یکی از آنان آلات و ادوات جرم کشف و ضبط شد.»

asidpashi

بنابه گزارش‌ها، روز سه‌شنبه بیست و سوم تیر ماه، در دو حادثه جداگانه اسیدپاشی که در بلوار کردستان شهر بوکان انجام شد، یک دختر و مادر و نیز یک زن جوان به صورت سطحی توسط فردی ناشناس مورد اسیدپاشی قرار گرفته و مصدوم و مجروح شدند.

آقای «اصلانی» با اشاره به این که هر سه نفری که مورد اسید پاشی قرار گرفته‌اند به جهت آسیب‌های جزیی بلافاصله از مراکز درمانی مرخص شدند، گفته است: در تحقیقات فنی به عمل آمده از متهمان و مواجهه حضوری با مصدومان حادثه هر چهار متهم به بزه انتسابی معترف و علت و انگیره خود را عدم تعادل روحی و روانی به جهت مصرف قرص‌های روانگردان اعلام کردند.

این اسیدپاشی زنجیره‌ای در بوکان در حالی روی داده است که پرونده اسیدپاشی‌های زنجیره‌ای در اصفهان پس از گذشت ۹ ماه هنوز به فرجام نرسیده و گزارش‌های متناقضی از دستگیر شدن عامل یا عوامل اسیدپاشی‌های اصفهان منتشر شده است.

بیشتر بخوانید

مادر و دختر هشت ساله‌اش در کوهدشت قربانی اسیدپاشی شدند

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,