Saturday, 18 July 2015
04 August 2021

«احتمال وقوع زلزله به دلیل انجام آزمایشات اتمی»

2010 April 18

منابع آگاه خبر دادند که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی  در حال انجام آزمایشات اتمی در زیر ‌زمین در منطقه لویزان تهران  است. این آزمایشات باعث فعال شدن گسل‌های منطقه شده‌اند و در نتیجه خطر زلزله قریب‌الوقوع است.

گفته می‌شود تمام حرف‌های محمود احمدی‌نژاد و کاظم صدیقی امام جمعه تهران  و دیگران برای پوشاندن این واقعیت است که این زلزله عمدی است.

به‌دلیل این‌که گسل شمال تهران در این زلزله فعال می‌شود، بیشترین آسیب به مناطق شمالی شهر که بیشترین مخالفت را با محمود احمدی‌نژاد دارند وارد می شود و صدها هزار نفر از مردم این منطقه کشته می‌شوند و خانه‌هایشان را از دست می‌دهند. هم‌چنین در اغتشاش ناشی از زلزله، تسویه حساب‌های سیاسی بدون نگرانی از واکنش مردمی انجام خواهد شد.

یک متخصص زلزله‌شناسی با تایید خبر فوق اضافه کرده است که در دو هفته اخیر دسترسی محققین به داده‌های لرزه‌نگاری مسدود شده است و این امر نشانه‌ای از رخدادهای غیر‌طبیعی در منطقه است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۴ Comments


 1. حسین
  1

  واقعا حس تخیل شما را تبریک می گویم .شما باید توجه داشته باشید که اکثر مسئولین نظام منازلشان در شمال تهران است بیشتر وزرا و تمامی افراد عالی رتبه اداری و لشگری. بهتر است درباره یک خبر این قدر خیال پردازی نکنید

 2. 2

  دوستانی که اینگونه حرف ها را باور میکنند منطقشان مثل آنهایی است که میگویند “زلزله با زنا ارتباط دارد “


 3. بیژن
  3

  تمام شواهد همینو نشون میدن و احمقی نژاد که مردم واسش خس و خاشاکن و تنها دلیل این خبرها تبرئه کردن خودشونه