Saturday, 18 July 2015
04 August 2021
میر حسین موسوی:

«‌خرافات در خدمت یک فساد سازمان‌یافته»

2010 May 27

رادیو کوچه

میر حسین موسوی از رهبران مخالف دولت ایران با انتقاد از «خرافه‌پرستی» در جامعه کنونی ایران تصریح کرد: «خرافه گرایی امروز در خدمت فساد سازمان‌یافته سیاسی و اقتصادی است».

به گزارش تارنمای کلمه‌- پایگاه اطلاع‌رسانی میرحسین موسوی- وی در دیدار با جمعی از اعضای شورای مرکزی سازمان جوانان و دانشگاهیان حزب اعتمادملی به  اهمیت احزاب در این برهه زمانی  تاکید کرد و هم‌چنین  نسبت به نفوذ خرافه‌گرایی در سطح مدیریت کلان کشور هشدار داد.

میرحسین موسوی در ادامه افزود: «امروز خرافات در خدمت یک فساد سازمان‌یافته سیاسی و اقتصادی قرار گرفته است. حذف سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، حساسیت به کلید واژه توسعه، پشت سر انداختن برنامه‌های پنج ساله توسعه، همه و همه نشان از رسوخ تفکر خرافی است.»

به گفته‌ی آقای موسوی حذف بخش عمده‌ای از مدیران باتجربه معتقد به برنامه‌ریزی و مدیریت علمی به خرافه‌گرایی افراطی مرتبط است.

این رهبر اصلاح‌طلب در پایان با ابراز نگرانی از سیاست داخلی ایران خاطرنشان کرد: «متاسفانه شاهدیم در چند سال اخیر جریانی مشکوک از یک سو درصدد حذف جمهوریت نظام و یاران انقلاب برآمده و از سوی دیگر با مدیریتی نامناسب وضعیت نگران‌کننده‌ای را برای کشور ایجاد نموده‌اند. افق و مسیر ما همان مسیری است که مردان بی‌ادعا و شیرزنانی گمنام با تقدیم هزاران شهید و صدها جان‌باز و ایثارگر نهال انقلاب را به درختی تنومند تبدیل نموده‌اند و ما قرزندان همانانیم و راه آنان را ادامه خواهیم داد».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,