Saturday, 18 July 2015
31 July 2021

«برخی مردم را قربانی کردند تا خودشان بمانند»

2010 May 27

رادیو کوچه

رییس دولت ایران در سخنانی با انتقاد از وضعیت جامعه ایران اظهار داشت: «برخی در یک‌سال گذشته مردم را قربانی کردند تا خودشان بمانند».

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد صبح امروز (پنج‌شنبه) در جمع مدیران استان کرمان با بیان این‌که «مدیران این کشور در نظامی خدمت می‌کنند که ملت آن پرچم‌دار هستند»، تصریح کرد: «‌امروز همه‌ی کشورها از وضع موجود اظهار نارضایتی و احساس ناامیدی می‌کنند و بر این نکته تاکید دارند که آن‌ها نمی‌توانند اصلاحی در وضع جهان ایجاد کنند. ‌آن‌ها تنها نقطه‌ی امید را ملت ایران می‌دانند تا تغییر و اصلاحی به وجود بیاورد.»

وی افزود: «همه‌ی مناسبات آینده‌ی جهان وابسته به عمل‌کرد امروز ماست، امروز در دنیا به جز جمهوری اسلامی ایران نقطه‌ی امید و اتکایی برای ملت‌ها باقی نمانده است. نمونه‌ی این مسئله را در اعتراض‌های کشورهای دیگر به وضع موجود در سازمان ملل متحد پس از چند دوره اعلام این مسئله از طرف ایران شاهدیم.»

آقای احمدی‌نژاد در ادامه افزود اگر مرز‌ها بهم بخورد و مقام‌های جمهوری اسلامی با یک‌دیگر «زد و بند» کنند، در سطوح پایین‌تر این رابطه تبدیل به «رشوه» می‌شود.

رییس دولت ایران  در بخش دیگری از اظهارات خود گفت که «دسته‌جات، گروه‌ها و احزاب محترمند ولی حق دخالت در امور کشور را ندارند.»

احمدی‌نژاد کسانی که از فرصت‌ها بهره نمی‌برند را افراد غیروفاداری توصیف کرد که از فرصت، استفاده‌ی ابزاری می‌کنند چنان‌که در یک‌سال اخیر حاضر شده‌اند مردم را قربانی کنند تا خودشان بمانند.

اظهارات آقای احمدی‌نژاد در حالی بیان می‌شود که پس از انتخابات ریاست جمهوری ژوئن سال گذشته که وی پیروز شد شمار زیادی از مردم ایران به هم‌راه سه نامزد دیگر انتخابات اعتقاد داشتند که در روند شمارش آرا «تقلب» شده است و وی از با «تقلب» و «سرکوب معترضان» از سال گذشته هم‌چنان روی کار مانده است.

هم‌چنین  میرحسین موسوی و مهدی کروبی دولت احمدی‌نژاد را «نامشروع» اعلام کرده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment


 1. مزدک
  1

  به فرهنگ سپردن فرزند خُرد که گیتی به نادان نتوان سپرد
  استاد فردوسی
  بزرگمهر را پرسیدند که سبب چه بود که پادشاهی ساسانیان ویران گشت ؟ گفت سبب دو چیز بود : یکی آنکه آل ساسان کارهای بزرگ را به کاردان خرد(کوچک) و نادان گماشته بودند و دیگر اهل دانش و خردمندان را خریداری نکردند(بکار نگرفتند).. .
  استاد نظام الملک