Saturday, 18 July 2015
10 December 2023
پروین مخترع مادر کوهیار گودرزی:

«کسی به فکرسلامتی فرزندان ما نیست»

2010 May 28

رادیو کوچه

گزارش‌های رسیده حاکی است کوهیار گودرزی فعال حقوق بشر، وبلاگ نویس، روزنامه نگار و از دانشجویان اخراجی  دانشگاه صنعتی شریف در پی اعتصاب غذا به بیمارستان منتقل شد.
به گفته‌ی پروین مخترع؛ مادر کوهیار گودرزی، وی از سیزده روز پیش بدون هیچ‌گونه اطلاعی به بند 350 زندان اوین منتقل شده است و هفته گذشته یکی از هم‌بندیان آقای گودرزی  اطلاع داده که وی در اعتراض به وضعیت خود در سلول انفرادی این بند دست به اعتصاب غذا زده است.
خانم مخترع با بیان این‌که «کسی مسوول سلامت فرزندان ما نیست» تصریح کرد: «نه به ما خبر می‌دهند و نه فکری به حال دلهره‌ها و نگرانی‌های ما پدر، مادرها می‌کنند. حتی نمی‌دانم کوهیار چند روز اعتصاب غذا کرده است و مطمئن هستم کوهیار از همان روزی که به سلول انفرادی رفته است که فکر می‌کنم ۱۰،۱۲ روز باشد، اعتصاب کرده است.»
وی افزود: «هیچ کس به جز بازجویان از وضعیت آن‌ها خبر ندارد و کسی هم به ما اطلاع نمی‌دهد. کوهیار نیز در بیمارستان توسط یکی از هم‌بندیان سابقش دیده شده است.»
گفتنی استمجید توکلی و حسین رونقی نیز در پنجمین روز اعتصاب غذای خشک خود قرار دارند و سلامتی ایشان به شدت تهدید می‌شود، گزارش‌های رسیده حاکی از خون‌ریزی معده‌ی مجید توکلی در پی همین اعتصاب غذا دارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,