Saturday, 18 July 2015
27 March 2023

سیمای تازه ما در رادیو کوچه برای بیشتر دیدن

2010 June 10

اردوان روزبه

ardavan@koochehmail.com

عمر با همه بلندی انگار کوتاه است. پذیرفتن قرار داشتن در آستانه اولین سال‌گرد آغاز به کار رادیو کوچه به همان اندازه که برای من باور نکردنی بود، برای هم‌کاران رادیو نیز هم‌راه این سوال بود: «جدی جدی رادیو کوچه یک ساله شد؟»

بله ماحدود یک ماه تا یک سالگی رادیو کوچه راه داریم. اما الان نمی‌خواهم از مشکلات و داستان یک ساله بگویم. از جفا و گرفتاری‌هایی که از ما بر ما بود. از رفتار‌های غیر‌حرفه‌ای برخی حرفه‌ای‌ها تا مشکلات سر راه رادیو. می‌خواهم از این بگویم که از روز اول در رادیو کوچه سعی کردیم این را فراموش نکنیم که هر روز قدمی رو به جلو برای نزدیکی به مخاطب و افزایش گستره ارتباط و تامین خواسته‌های کسانی که رادیو کوچه را دنبال می‌کنند، برداریم.

از همان ابتدا که تارنمای رادیو کوچه کارش را آغاز کرد همیشه نظرها و پیشنهاد‌هایی که شما ارایه می‌کردید برای‌مان مهم بود و با سر جمع کردن این نظر‌ها و ایده‌ها به نقد و نظر گذاشتنش با دیگر دوستان و صاحب‌نظرها سعی کردیم خالص ایده‌ها را به اجرا بگذاریم.

و این شد که می‌بینید: «کاربردی‌تر شدن سایت، سرعت بیش‌تر بارگذاری و افزایش میزان مطلب‌ها بر روی صفحه اول با رنگ و بویی از همان حال و هوای کوچه.

اما در مورد طراحی خوب و صمیمی قبلی سایت باید اشاره کنم که خود ما هم بنابر میزان تولید برنامه‌ها تعبیرمان این بود که روزانه بین ده الی دوازده آیتم بر روی سایت خواهد رفت و آن شکل برای همین طراحی شده بود. اما پس از مدتی که تولیدات روزانه در رادیو از این حجم بالاتر رفت و تا مرز سه برابر رسید مشکلاتی برای خواندن مطلب‌ها و بررسی نوشته‌های روزانه فراهم شد.

اینک با توجه به نظر شما و تلاش تیم طراحی سعی شده است به صورت عمومی تمام نوشته‌های روزانه به شکل راحت‌تری در دست‌رس باشد.

رادیو کوچه از آن شماست. با حمایت معنوی خودتان برای بقایش هم‌راهی کنید. کوچه فرصتی برای نزدیک شدن همه ما به هم است. اگر آک و ایرادی بر آن می‌بینید بگوید و بنویسید. همه ما بی‌صبرانه منتظر دریافت نظر‌های شما هستیم.

این تغییرات و تلاش و سایر برنامه‌هایی که برای بهبود کیفیت در رادیو کوچه انجام می‌شود به یمن دیدن آمار دیدار روزانه هزاران نفری ببیننده‌ها بر روی سایت است. پس هم‌راه این کوچه بمانید.

دوستتان داریم و از بودن با شما در این روزهای سرد و سخت و سرنوشت ساز احساس غرور می‌کنیم.

با ما در تماس باشید: contact@koochehmail.com

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , 

۱ Comment


  1. سعید جعفری
    1

    آقا روزها سرد که نیست اما سخت هست! سر و شکل تازه خیلی خوب شده. دست مریزاد! اما نکته ای که هست این است که باید به قول خودتان با “نگاه به جلو” با فیدبکی که از مخاطب میگیرید به همینجا بسنده نکنید و در صورت نیاز شکل و شمایل رو دوباره تغییر دهید. دست همگی درد نکند و خسته نباشید به همه بر و بچه های کوچه