Saturday, 18 July 2015
01 April 2023
از 23 ماه ژوئن،

«برگزاری هفتمین نمایشگاه حلال مالزی»

2010 June 11

رادیو کوچه

«نیک محمد مصطفی» وزیر صنعت و تجارت بین‌المللی مالزی از برگزاری هفتمین نمایشگاه حلال مالزی خبر داد  و افزود انتظار می‌رود این نمایشگاه بتواند در صادرات این محصولات نقش اساسی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، به گفته وزیر صنعت و تجارت بین‌المللی مالزی، 661 غرفه از 32 کشور مختلف محصولات خود از جمله محصولات آرایشی، گیاهی، بسته‌بندی و بهداشتی را به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: «این نمایشگاه با هدف توسعه مبادلات جهانی غذای حلال و تاثیر آن و هم‌چنین تسهیل مبادلات بین‌المللی با حضور کشورهای مختلف از سراسز دنیا و فعالان مالزیایی این صنعت برگزار می‌شود.

وزیر صنعت و تجارت بین‌المللی مالزی اعلام کرد که گرایش برخی از کشورها به محصولات حلال باعث حضور گسترده آن‌ها در این نمایشگاه شده است که از جمله می‌توان به حضور سازمان تجارت خارجی ژاپن اشاره کرد.

گفتنی است که پیش از برگزاری این نمایشگاه نیز شرکت توسعه تجارت خارجی مالزی قصد دارد طی روزهای 21 و 22 ماه ژوئن برنامه‌ای در مرکز همایش‌های این مرکز برگزار کند تا صادرکنندگان و واردکنندگان بتوانند در مورد موارد مذاکره به گفت‌وگو بنشینند.

اندونزی، سنگاپور، عربستان‌سعودی، ایران، چین، فرانسه، انگلستان، ایتالیا و آلبانی از جمله کشورهای شرکت‌کننده در این همایش هستند و علاوه بر این کشورها کشورهای دیگری نیز برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,