Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
مرد عنکبوتی فرانسوی

«صعود همه عشق و زندگی من است»

2009 September 04

مرد عنکبوتی فرانسوی که روز چهارشنبه گذشته در یک اقدام عجیب خود را به بالاترین نقطه برج‌های «پتروناس»، پرج‌های دو‌قلو، رسانده بود، گفت از «صعود» به نقاط مرتفع لذت‌برده و آن‌را عشق و همه زندگی خود می‌داند.

روزنامه استار در شمار امروز خود نوشت: «آلین روبرت» که روز گذشته در یک دادگاه کوالالامپور به اتهام نقض قانون ممنوعیت ورود به اماکن خاص به 2000 رینگیت جریمه‌شده، در گفت‌وگو با خبرنگاران خاطرنشان ساخت که صعود به برج «مرکز علمی» دوبی برنامه بعدی وی می‌باشد!

به نوشته این روزنامه، این مرد عنکبوتی فرانسوی تمامی جریمه خود را به طور نقدی پرداخت و از قرار معلوم برای روز هفتم سپتامبر نیز برای بازگشت به کشورش بلیط نیز تهیه کرده‌است.

در همین‌حال، دادگاه کوالالامپور روز گذشته تاییدکرد که اقدام «آلین روبرت» در صعود به بالاترین نقطه برج‌های دوقلو به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و یا خودنمایی نبوده و وی اولین دفعه است که در این کشور دست به اقدام مجرمانه زده‌است.

ازجمله نکات جالب درمورد این ماجراجوی فرانسوی این است که وی براثر سقوط متعدد در سایر صعودهای قبلی خود 60 درصد ناتوان بوده‌است. وی هم‌چنین دارای سه فرزند است و همسر وی نیز یک منشی می‌باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|