Saturday, 18 July 2015
06 June 2023
حضورگسترده نیروهای پلیس:

«درگیری و دستگیری در مشهد»

2010 June 13

رادیو کوچه

بر اساس گزارش‌های رسیده از شاهدان عینی در شهر مشهد، بین افرادی که برای مراسم سال‌گرد انتخابات ریاست جمهوری تجمع کرده بودند و نیروی انتظامی درگیری ایجاد شده است.

برخی از شاهدان عینی به کمپین بین‌المللی حقوق بشر گفتند که در تهران و برخی از شهرهای دیگر از جمله مشهد نیروهای پلیس و بسیجی با حضور گسترده در اقصی نقاط شهر واز جمله در اطراف دانشگاه‌ها از هر گونه تجمع مسالمت‌آمیز افراد جلوگیری می‌کند دربرخی مناطق شهر نیز برخوردهایی با اجتماع‌کنندگان رخ داده است که هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص این خصوص منتشر نشده است.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IebLmbIiNoc[/youtube]

به گزارش یکی از شاهدان عینی اعتراضات پراکنده و درگیری در اطراف پارک ملت و دانشگاه فردوسی مشهد رخ داده و تعداد از مردم نیز دستگیر شده‌اند که در این زمینه هم اطلاعات دقیقی درمورد تعداد افراد دستگیر شده در دست نیست. اگر چه یکی دیگر از شاهدان عینی از دستگیری حداقل ده تن در پارک ملت مشهد گفته است. وی به کمپین گفت: «‌از ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح دانشگاه‌های مشهد از جمله دانشگاه‌های فردوسی، آزاد، سجادو پیام نور مشهد شاهد حضور گسترده نیروهای پلیس و لباس شخصی‌ها بود. او گفت که این نیروها از تجمع دانشجویان جلوگیری می‌کنند و خود وی شاهد درگیری بین دانشجویان و نیروهای پلیس بوده است.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WEPhJRCK6Nw[/youtube]

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,