Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
با حکم دادگاه ویژه روحانیت،

«پلمپ دفتر آیت‌اله منتظری»

2010 June 14

رادیو کوچه

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی اعلام کرد که روز دوشنبه، با حکم دادگاه ویژه روحانیت دفتر آیت‌اله منتظری از مراجع تقلید شیعیان در قم پلمپ‌ شده است.

در پی تهاجم روز گذشته گروهی از حامیان دولت و نیروهای موسوم به‌ لباس شخصی به منزل و دفتر آیت‌اله منتظری، صبح امروز (دوشنبه)‌ این دفتر توسط نماینده دادستان و نیروهای امنیتی پلمپ شد.

احمد منتظری  فرزند این مرجع تقلید صبح امروز با انتشار بیانیه‌ای ‌در وب‌سایت رسمی آیت‌اله منتظری ضمن تایید این خبر افزود: ‌«به دنبال  تهاجمات روز یک‌شنبه در مقابل منزل و دفتر، در صبح امروز حدود 15 نفر از نیروهای اطلاعات با حکم دادگاه ویژه روحانیت در محل دفتر حضور یافته و نسبت به بازرسی و توقیف اموال تخریب شده و پلمپ دفتر اقدام نمودند و به این شکل قلم تایید بر تمام اعمال خراب‌کارانه نیروهای مهاجم کشیدند. این در حالی است که از نیروهای امنیتی انتظار می‌رفت نیروهای خودسر را کنترل و امنیت را به منطقه برگردانند. اما متاسفانه حتا یکی از اوباش دستگیر نشدند.»

روز یک‌شنبه در پی حضور مهدی کروبی از رهبران مخالف دولت ایران شماری از طرف‌داران افراطی حامی دولت و بسیجیان با تجمع در برابر بیت آیت‌اله صانعی دیگر مرجع تقلید اقدام به تخریب منزل و دفتر کار وی کردند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,