Saturday, 18 July 2015
20 March 2023

«اختر قاسمی»

2010 June 17

اختر قاسمی / رادیو کوچه

…………………………………………………

«اعتراض با دهانی دوخته»

پس از انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه سال هشتاد و هشت و فشاری اجتماعی و سیاسی وارده بر فعال‌های مدنی و روزنامه‌نگاران ایرانی گروهی راهی زندان شدند و گروهی دیگر نیز با جلای وطن از تیررس این فشار‌ها سعی در دوری کردند.

………………………………………………..

«آسمان هم برای کشتار سال شصت‌وهفت گریست»

کشتار تابستان سال 1367 از طرف حامیان حقوق بشر به جنایت علیه بشریت نام گرفت. در تابستان  سال 1367 در عرض چند هفته چندین هزار زندانی دگر‌اندیش به دستور رهبری جمهوری اسلامی اعدام شدند.

گالری عکس را از اینجا ببینید.

…………………………………………………

«دولت ایران در پرونده هسته‌ای ناموفق است»

تازه‌ترین نظرسنجی  از اهالی تهران گویای این واقعیت است که علی‌رغم تبلیغات فراوان، مردم دولت را در پرونده هسته ای ناموفق می دانند. بر اساس نظر‌سنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران که از 1172 شهروند تهرانی انجام شده است، 65.5 درصد پاسخ دهندگان اعلام کرده اند از مفاد بیانیه تهران اطلاعی ندارند.

……………………………………………….

«‌مراسم بزرگ‌داشت ندا آقا‌سلطان در کلن»

در روز یک‌شنبه ۳۰ خرداد (۲۰ ژوئن) بزرگ‌داشت کشته شدن ندای آزادی‌خواهی ملت ایران ندا آقا‌سلطان توسط جوانان و دانشجویان سبز کلن (آلمان) برگزار شد. به مناسبت مراسم سال‌روز قتل ندا صالحی آقا‌سلطان در تهران و دیگر شهرهای جهان، برای هم‌بستگی با خانواده‌ی او و گرامی‌داشت وی در کلن نیز جوانان و دانشجویان گرد هم آمدند تا یاد او، سهراب، اشکان، مسعود، ترانه، کیانوش و همه کشته‌شدگان وقایع اخیر در ایران را زنده نگاه دارند.

گالری عکس را از اینجا ببینید.

…………………………………………………«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , 

۱ Comment