Saturday, 18 July 2015
27 March 2023
رسانه‌های داخلی خبر دادند:

«رییس دانشگاه آزاد اسلام‌شهر بازداشت شد»

2010 June 19

رادیو کوچه

خبرهای رسیده از بازداشت علی بدرقه رییس دانشگاه آزاد اسلامی  واحد اسلامشهر حکایت دارد.

به گزارش خبرگزاری‌های داخلی علی بدرقه روز چهارشنبه توسط نیروهای امنیتی در محل کار خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی – ایرنا- در تایید این خبر نوشت که آقای بدرقه در ناآرامی‌های اخیر دانشگاه اسلامشهر دست داشته است.

در سوم خردادماه سال جاری به هنگام حضور حمید رسایی نماینده  افراطی مجلس شورای اسلامی و  حامی دولت در این دانشگاه عده‌ای از دانشجویان با سردادن شعارهایی مانع از سخنرانی وی شدند.

خبرگزاری نیمه رسمی فارس نیز علت دستگیری علی بدرقه را مرتبط  بودن وی با مهدی هاشمی رفسنجانی فرزند آیت اله رفسنجانی رییس مجلس خبرگان رهبری عنوان نموده است.

مهدی هاشمی رفسنجانی یکی از کسانی است که سال گذشته و در جریان حوادث پس از انتخابات ایران از کشور خارج شد و به انگلیس رفت.

وی هدف از سفر خود را «ادامه تحصیل» عنوان کرده است با این‌حال گروه‌های حامی دولت وی را در نقش داشتن جریانات پس از انتخابات که منجر به اعتراض شمار زیادی از مخالفان دولت شد متهم می کنند.

به نوشته‌ی این خبرگزاری حامی دولت یکی از افرادی که پیش از این با علی‌ بدرقه ارتباط داشته است، از قطور بودن پرونده وی خبر داده است.

از علت دستگیری و مکان نگهداری رییس دانشگاه آزاد اسلامشهر اطلاع دقیقی در دست نیست.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,