Saturday, 18 July 2015
08 December 2021

«گالری / اعتصاب در بازار طلای تهران ۱۵تیر»

2010 July 07

بازار طلا و پارچه در تهران با هدف عقب‌انداختن مجدد مالیات بر اصناف صبح امروز سه‌شنبه دست به اعتصاب زدند.

به گزارش جهان این دو بازار صبح امروز به صورت نیمه تعطیل درآمده است. برخی بازاری‌ها با تعطیل کردن مغازه‌های خود نسبت به میزان  قانون مالیات مستقیم اصناف اعتراض کرده‌اند. وزارت بازرگانی، شورای اصناف و سازمان امور مالیاتی نیز برای حل مشکلات مالیات مستقیم اصناف هم اکنون تشکیل جلسه داده‌اند.

لازم به ذکر است‌ پیش از این بازار طلا و پارچه نیز هم‌زمان با اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده‌، دست به اعتصاب زده بوده‌اند که این اعتراض باعث شده  تا دولت در اجرای این قانون عقب‌نشینی کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , 

۵ Comments


 1. مزدک
  1

  با درود
  بسمه ای تعالا……کجا بودی تا حالا؟
  این بازاریان، هواداران لژ عسگری اولادی مسلمان و لژ رفسنجانی، فقط بخاطر پول تکان میخورند، کجا بودند هنگامیکه جوانان و اندیشمندان این خاک را کشتند و یا به اسارت میبردند؟ نگران این هواداران نظام سرمایه احمدی نژاد نباشید. اگر دولت مردمی نیز در سر کا بیاید این ها بخاطر پولشان همینکار را خواهند کرد. فرزندان این افراد با پولهای در امده از احتکار اجناس ، در کشورهای غربی به اوباشی مشغولند. برای پیروزی “حق” اکثریت مردم این جنبش باید پیش رود و گرنه فرقی بین احمدی نژاد ها و این بازاریهای فرصت طلب نیست.
  مزدک


 2. من
  2

  همین بازاری ها بودند که پشتوانه مالی آخوندها شدن و ۳۰ سال قبل این تنه لش ها روی دوش همین بازاری های … مقدس سوار شده و حکومت رو به دست گرفتند. حالا حکومت …هم بذاره کمشونه


 3. من
  3

  همین الان هم شرط می بندم یکی از این آخوندهای …. صبح پاشه بگه من دیشب خواب امام زمان را دیدم اومد به خوابم و گفت من از شما ناراضی هستم و آخوندها حتی اگه گفتند دولا شید … هم باید دولا شید، از فردا صبح همین بازاری های … دوباره توبه می کنند و ….پ همین حکومت می شن.

  رادیو کوچه:
  دوست گرامی اگر در کامنت از کلمات رکیک کمتر استفاده کنید انتشار کامنت ها سرعتش افزایش می یابد
  زنده باشید


 4. من
  4

  لیاقت ملتی که روی … رو سفید کرده است همینه. صبح و ظهر و شب بگیرن خودتون و ناموس تون رو …..هم کمتونه


 5. سیاوش
  5

  مالیات دادن اینقدر براشون سخته؟ تازه میخوان کشور آباد هم داشته باشن
  اپوزیسیون چقدر احمق هستند که یک مساله مالیاتی رو سیاسیش میکنن
  کاملا معلومه که کیا پیشرفت میخوان و کیا پس رفت