Saturday, 18 July 2015
06 December 2021
با هدف آگاه‌سازی مجامع بین‌المللی،

«نمایش خیابانی سنگ‌سار»

2010 July 16

در راستای سلسله تجمعات اعتراضی کمیته بین‌المللی حمایت از حقوق درویشان و دانش‌جویان ایران در شهرهای مختلف دنیا خصوصن اروپا و آمریکا، حرکتی ابتکاری که پیش از این توسط هواداران این کمیته در شهرهای هلند، آلمان و بلژیک شکل گرفته بود این‌بار در لندن پایتخت انگلیس با یک نمایش خیابانی با  عنوان سنگ‌سار هم‌راه خواهد بود.

این تجمعات با هدف آگاه‌سازی مجامع بین‌المللی و سازمان‌های حقوق بشری در شهرهای مختلف اروپا و آمریکا در حال توسعه است و هدف از برپایی این قبیل آکسیون‌ها همان‌طور که پیش از این بارها اشاره شده بود روشن‌گری و آگاه‌سازی مجامع بین‌المللی و حقوق بشری نسبت به خطری است که از ناحیه ایدئولوژی حاکم بر ایران این کشورها را تهدید می‌کند.

این کمیته تمرکز فعالیت‌های خود را تا آزادی تمامی زندانیان سیاسی از زندان‌های ایران، رفع ممنوعیت پوشش اجباری – جریمه‌ای برای زنان ایرانی، رفع ممنوعیت فشارها و تهدیدها بر اقلیت‌های قومی – مذهبی و فشار بر دانش‌جویان و درویشان به‌ طور گسترده در تمامی ابعاد و شهرهای بزرگ دنیا توسعه خواهد بخشید.

کمیته بین‌المللی حمایت از حقوق درویشان و دانش‌جویان ایران ضمن آگاه‌سازی افکار عمومی شهروندان اروپایی و آمریکایی با برپایی تظاهرات و تجمعات اعتراضی در حمایت از مردم آزادی‌خواه ایران به روشن‌گری درباره جنایات صورت گرفته در ایران توسط حاکمیت می‌پردازد.

اعضا و هواداران این کمیته در حرکتی هماهنگ و گسترده در نظر دارند به‌زودی در پی فراخوانی که چندی پیش مبنی بر اعتصاب غذای بین‌المللی منتشر شد، افکار عمومی مردم دنیا را بیش از پیش به وضعیت نقض حقوق بشر در ایران منعطف سازند.

محور برنامه‌های کمیته بین‌المللی حمایت از حقوق درویشان و دانش‌جویان ایران روشن‌گری در خصوص جنایات رژیم حاکمه بر ایران و افشاگری و توضیح در خصوص بسط و توسعه خرافات حکومتی است که توسط نظام آخوندها در حال گسترش است.

این کمیته با اجرای این قبیل آکسیو‌ن‌ها با جدیت تمام می‌کوشد توجه مجامع حقوق بشری و بین‌المللی را به بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران جلب نماید.

زمان: شنبه ۱۷ جولای ۲۰۱۰، از۱۱صبح تا ۴ بعدازظهر

مکان: میدان ترافالگار، جنب اینترنشنال گالری در لندن

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,