Saturday, 18 July 2015
16 May 2021
جانشین فرمانده نیروی انتظامی:

«خودروی افراد روزه‌خوار توقیف می‌شود»

2010 August 08

رادیو کوچه

صبح امروز یک‌شنبه احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد در ماه رمضان پلیس با افرادی که در خودروشان اقدام به روزه‌خواری می‌کنند به شدت برخورد کرده و ضمن توقیف خودرو فرد خاطی را به مرجع قضایی معرفی می‌کنند.

به گزارش فارس، وی در خصوص این خبر اظهار داشت: به‌علت این‌که افراد فقط به‌دلیل عبادت از منزل و محل کار خود خارج می‌شوند در صورت برخورد با افرادی که به روزه‌خواری در مکان‌های عمومی و در خودرو مبادرت ورزند، خودروی آن‌ها توقیف شده و فرد خاطی به محاکم قضایی معرفی خواهد شد.

وی افزود جرایم خودرو در ماه رمضان کاهش چشم‌گیری می‌یابد اما در کنار آن انتظارات مردم افزایش یافته و مطالباتشان جدی‌تر می‌شود.

گفتنی است در خصوص برخورد شدید با بدحجابی و اظهارات اخیر احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران احمدرضا رادان از برخورد پلیس با  آلودگی صوتی، بد‌پوششی و بد‌حجابی در ماه رمضان خبر داده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۲ Comments


 1. irani
  1

  (…..)
  jalebe mardome iran hamishe to tarso vahshatan engar to ye keshvare mostamere hastan!inam jalebe ke be samte amire arabestan 17 bar dar roz tazim mikonan bad behesh fosham midan!ye jaye kare in mardom chet mizane


 2. masood
  2

  این آخرین ماه رمضونتونم هر غلطی می خواین بکنین
  هرچی سختتر میگیرین بیشتر دین رو نابود میکنین
  آفرین