Saturday, 18 July 2015
29 November 2020
رحیم مشایی:

«از فیروزآبادی شکایت می‌کنم»

2010 August 12

خبر / رادیو کوچه

روز گذشته چهارشنبه اسفندیار رحیم‌مشایی، رییس دفتر رییس‌جمهوری ایران اظهار داشت که از سرلشگر حسن فیروز آبادی، رییس ستاد کل نیروهای مسلح این کشور شکایت خواهد کرد.

آقای مشایی، روز چهارشنبه ۲۰ مرداد با اشاره به اتهاماتی که آقای فیروزآبادی به او وارد کرده بود، اعلام کرده ناچار است این اتهامات بد و موهن را از مسیر دستگاه قضایی، برای روشن‌شدن افکار عمومی پی‌گیری کند.

به گزارش بی‌بی‌سی، سرلشگر فیروزآبادی روز سه‌شنبه 19 مرداد (۱۰ اوت) مدعی شده بوده شخصی به اسم مشایی از مکتب ایران سخن گفته است، این یعنی حساب ما از کشورهای عربی جداست، این سخنان در جهت تجزیه کشورهای اسلامی و خنثاکننده حرف‌های امام و رهبری درباره اتحاد جهان اسلام است.

وی هم‌چنین تاکید کردن بر «مکتب ایران» را نفی «مکتب اسلام ناب‌محمدی» دانسته و آن‌را «ادامه راه فتنه‌گران» خواند که به گفته او «جمهوری ایرانی را در برابر جمهوری اسلامی» قرار می‌دهند.

وی در ادامه اضافه کرده است ورود تئوریسین‌ها و نظریه‌پردازان جنگ نرم و جاسوسان سیا به کشور را چه کسی اجازه داده است؟ وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی باید پاسخ‌گو باشند و قوه‌قضاییه باید رسیدگی کند.

سخنان آقای فیروزآبادی در اشاره به سخنان آقای رحیم‌مشایی و همایش ایرانیان خارج کشور است که هفته گذشته در تهران برگزار شد.

گفتنی است آقای رحیم مشایی در این همایش گفته بود که بر معرفی «مکتب ایران» به دنیا اصرار دارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,