Saturday, 18 July 2015
27 September 2021

چند قدمی تا رادیو کوچه

2009 September 22

روزهای سخت آغاز کردن روزهای تحمل و تامل است. این که در کجا و چگونه عمل کنی، چگونه کار را جلو ببری تا همه چیز بر وفق مراد باشد، خود داستانی مفصل است. اما انگار کار در اصل و پایه هیچ وقت بنا نیست سهل و آسان روبراه شود. انگار کائنات دست به دست می دهند که مرارت و سختی بکشی تا محصول پخته تر از آب در بیاید.

از آغاز کار تاکنون با تمام تلاش سعی کردیم تا اوضاع را به سمت و سویی ببریم که هر چه زودتر رادیو کوچه کار رادیویی اش را آغاز کند. که این خود تازه اول بسم اله است. اما تکمیل شدن هر بخش و یافتن دوستان همراه و هم‌راهی کردن‌ها خود زمان خاص خودش را انگار می‌‌خواهد و به نظر می رسد هر چه آدمی سعی می‌کند باید این زایش در زمان خود به وقوع به پیوندد.

خب، حال که با شما صحبت می‌کنم دیگر چیزی تا آغاز به کار رسمی رادیو کوچه نمانده است. پیش از این برنامه‌های رادیویی را در بخش پادکست می‌شنیدید اما کم‌کم در راه هستیم با رادیو. در ابتدا می‌خواستیم عیب‌های کار تا آن جا که دست‌مان می‌رسد رفع شود و در بوته آزمایش کار‌ها مورد بررسی نهایی قرار بگیرد و بعد به دید و شنید شما برسد. حال فکر می کنیم در این مرحله شرایط مناسب است. شما هم با چشم خطا پوش بر ما گوشزد می‌کنید و راهنمایی‌ها همراه ما می‌کنید.

ما در سه مرحله کار را آماده‌کرده ایم. در ابتدا با مجله بر خط و یا به روایتی آنلاین، رادیو کوچه را شروع کردیم. در مرحله دوم رادیو را به زودی خواهید شنید و در مرحله سوم که چندان دور نیست بخش تلویزیونی رادیو کوچه با تولیداتی در حوزه اجتماع، فرهنگ، هنر و اندیشه با شما در تماس خواهد بود. با این امید که بدانید این یک ارتباط دو طرفه است و بعد نوبت کارهای خود شماست.

ما هنوز تاکید می کنیم که به دنبال مشرب‌های سیاسی نیستیم و رغبت همه ما بر این است که به بخش‌هایی که در بالا رفت بپردازیم.

به هر حال منتظر باشید خبری در راه است…

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|