Saturday, 18 July 2015
22 October 2021
افتخاری خطاب به ضرغامی،

«پیروی‌های خضر ما را بیابان‌گرد کرد»

2010 August 21

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع:  سایت استاد افتخاری

خطاب به ضرغامی:

آقای مهندس ضرغامی عرضی دارم و می‌روم سر اصل مطلب، آقای دکتر کردان چه کرده بود که اول او را زبان‌زد خاص و عام کردند و نگفتند نوابغ شاگرد اول کلاس نبودند. بلکه آن‌ها به علومی دست یافته‌اند که خداوند آن‌را به نزدشان به ودیعه گذاشته است. اما آن مرد بزرگوار هرگز نتوانست در مقابل این همه ژاژخایی، کلامی به زبان بیاورد و از خود دفاع کند و بگویید چه زحماتی که متحمل نشده بود!! آخر امر هم رفت و راحت شد. اگر جواب بی‌حرمتی شبکه voa  داده می‌شد شاید این اتفاق نمی‌افتاد. شاید نه … اما قطعن آن روان‌شاد چنین توقعی داشت.

حال از زمانی که این بنده، رییس‌جمهوری را بوسیدم، نه خودم( که فدای مردم ایران) اما این بی‌حرمتی گریبان‌گیر خانواده‌ام نیز شده است. خودم هم حال خوبی ندارم… آقای ضرغامی کم‌ترین کاری که می‌توانستید انجام دهید چه بود جز دفاع کردن از هنرمندان کشور؟!

چرا باید بگذارید بنده که سی سال در خدمت مردم بودم این‌گونه مورد هجمه و حمله آن رسانه خارجی voa  قرار بگیرم؟! ای کاش جواب سنگ پراکنی‌های این رسانه خارجی را می‌دادید. مگر نه این‌که جواب رسانه را رسانه باید بدهد؟!

البته بنده تنها نیستم که مورد ژاژخایی این حرمت شکنان قرار می‌گیرم، آقای مهندس ضرغامی اگر بنده مورد ناسزاگویی مردمان کشور خودم قرار گیرم با جان دل می‌پذیرم اما نمی‌توانم تحمل کنم عده‌ای در خارج از کشور این‌گونه در رسانه با بنده چنین کنند و صدای قهقه خنده‌شان …. بنده به عنوان یک هنرمند کم‌ترین، خواستم از خودم دفاع کنم. چرا اجازه یک دفاع کوچک را به بنده ندادید؟!

در حال حاضر چنان بغض گلویم را گرفته که نمی‌دانم درد دلم را به چه کسی بگویم؟ اما به خدا می‌سپارم… در هر صورت خداحافظ شماها باشد.

علیرضا افتخاری

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,