Saturday, 18 July 2015
14 May 2021
کتاب هفته

«یک پیشنهاد پلیسی»

2009 September 29

جواد لگزیان/ رادیو کوچه

این بار می‌رویم سراغ یک رمان پراز هیجان و ماجرا که شما را به جهان کارآگاهان تیزهوش و فعال می‌برد. «شانتکوک» یک کارآگاه حرفه‌ای و کارآزموده است که ماموریتی جدید به او محول می‌شود. شبحی در موزه‌ی لوور سرگردان است. این شبح ترسناک در سالن‌های موزه گردش‌کرده و نگهبانان را به قتل می‌رساند.

کارآگاه داستان به سرعت وارد عمل می‌شود و به محل می‌رود اما زیاد چیزی دستگیرش نمی‌شود بنابراین به سراغ کتابخانه موزه می‌رود و شروع به تحقیق درباره شبح مرموز می‌کند.

به نظر شما آیا کارآگاه شانتکوک موفق می‌شود ؟

داستان‌های پلیسی، داستان‌هایی سرشار از معما هستند که شما با دنبال‌کردن ماجراهای آن می‌توانید پابه پای کارآگاهان بادقت، مطالعه و هوشمندی، تبه‌کاران را به دام بیاندازید و درس‌های لازم را برای رویارویی با موج‌های منفی دنیای شرارت و بدی بیاموزید.

یک از درس‌هایی که از « بلفگور شبح موزه لوور » می‌آموزیم این است که چگونه احساسات منفی مانند خشم، بدگمانی و ترس را کنترل‌کنیم تا روی نتیجه‌گیری‌های ما اثر نگذارد و با شجاعت در هر شرایطی راهمان را دنبال کنیم.

انتشارات اختران «بلفگور، شبح موزه‌ی لوور» نوشته «آرتور برند» را با ترجمه «مهران زنده بودی»منتشر کرده‌است.

کتابی که می‌گوید هرچند تبه‌کاران شرور، بی‌رحم و گاهی قوی هستند اما نیروی خوبی و خیرخواهی سرانجام آن‌ها را ناکام می‌گذارد و البته آن که با خوبی است همیشه برنده‌است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,