Saturday, 18 July 2015
07 December 2019

«آقای رضایی دیگه کشور لب پرتگاه نیست»

2010 October 01

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

منبع: نانوشته‌های یک ناشناخته

«آقای احمدی‌نژاد کشور را به سمت پرتگاه می‌برد» این شاید کلیدی‌ترین جمله محسن رضایی هنگام ثبت‌نام در انتخابات بود.‌ آقا محسن دیگه کشور لبه پرت‌گاه نیست. دیگه فلاکت و بدبختی مردم تموم شده. دیگه کسی کشور رو به پرت‌گاه نمی‌بره. حالا دیگه ته دره هستیم و دیگه از پرت‌گاه سقوط کردیم.

آقای رضایی  از کی تا حالا وادادن و شانه خالی کردن از مسوولیت اسمش شده چسبیدن به ریسمان قانون. اشکال کار شما اینه که یادت رفت انصراف بدی یادت رفت که انتخابات نیاز به مردی داره که پای حرفش بیایسته و اگه گفت رایش ناموسشه واسه ناموسش جونش رو هم بده. آره فرق بین شما و کروبی و موسوی زیاده خیلی زیاد. موسوی و کروبی مرد بودند‌. عزت داشتند و منافعشون رو به خاطر هم‌راهی مردم در خطر انداختند اما شما منافعتون تو دریوزگی قدرت بود. منافعتون در این بود که چشم‌هاتون رو ببندیدو نبینید. به این‌که صدای حق‌طلبی مردم رو نشنوید اما آنان که مرد عمل بودند شنیدند.

اما فتنه جایی بود که رای سبز من رو دزدیدند فتنه جایی بود که چشمات رو بستی و خون جوانان وطن رو ندیدی. فتنه جایی بود که از خون فرزند مشاورت و مسوول ستادت در استان اصفهان گذشتی و اسمش شد ولایت‌پذیری. فتنه این‌هاست ندیدن‌ها و نشنیدن‌ها. فتنه وادادن‌ها و خود‌فروختن‌هاست. آقای رضایی فتنه از بین رفتن حرمت خانواده شهداست. فتنه کشتن‌ها و زدن‌هاست‌. آری بین شما و کروبی و موسوی بسیار تفاوت است چون مردی و در کنار مردم است نه در شعار و شما تنها مرد وادی شعارید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,