Saturday, 18 July 2015
20 March 2023
تماشاخانه 13

«طلاق جنجالی هنرپیشه‌ها»

2009 October 05

مجید بهشتی/ رادیو کوچه

majid@radiokoocheh.com

تام کروز و نیکول کیدمن

پس از ده‌سال زندگی مشترک و داشتن دو فرزند از هم جا شدند‌. شایعات پیرامون این زوج به حدی گسترش یافت که حتی برخی نشریات  نوشتند ،آن‌ها اصلا با هم ازدواج نکرده بودند. کیدمن در مصاحبه ای تاکید کرد که  من و تام حدود ده سال واقعا زن و شوهر بودیم. اوگفت: «وقتی با کروز آشنا شدم و ملاقات‌هایمان بیشتر شد آنقدر به او علاقه پیداکردم که می‌توانستم به‌خاطر او از همه چیز بگذرم. ما عاشق یکدیگر بودیم و من در آسمان سیر می‌کردم. ما با هم ازدواج‌کردیم و زندگی خیلی خوبی داشتیم ولی این دوران خوش بالاخره تمام شد و رویاها به سرآمد.»

20091005-cul-nicolkidman

وقتی خبرنگار از کیدمن پرسید: «چرا تمام شد؟» کیدمن فکری کرد و پاسخ داد: «می‌خواهم سعی‌کنم این را بفهمم  چرا؟ ولی … .ولی فکر می کنم وقتش شده که از هم جدا شویم.»

و این در‌حالی است که کیدمن هنوز هم پس از گذشت چند سال و حتی در زمان نامزدی با (کیت اوربان)  هنوز عنوان می‌کند تام کروز را دوست دارد.

آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون

در ژوئن 2002 و تنها پس از دو سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. «بیلی باب تورنتون» درحالی با «آنجلینا» ازدواج کرد که نامزدش «لورا درن» ستاره فیلم پارک ژوراسیک برای بازی در یک فیلم دور از او به سر می‌برد. … « آیا آنجلینا نفهمید بیلی باب چندان وفادار نیست؟ یا این که موضوع برایش اهمیت نداشت.»

جنیفر لوپز و کریس جادنیز

در ژوئن سال 2002 از هم جدا شدند. آنها در سپتامبر سال 2001 ازدواج کرده بودند. در آن زمان جنیفر تازه از نامزد قبلی خود «شون کمبز» جدا شده‌بود. چند هفته قبل از علنی‌شدن جدایی‌شان، جنیفر در مصاحبه‌ای گفته‌بود: «کریس به زندگی من آرامش بخشیده‌است. عشق او درست میان طوفانی که در زندگی من برپا بود، مرا به امنیت رساند و همان چیزی بود که واقعا به آن احتیاج داشتم.» و چند هفته بعد جنیفر از کریس طلاق‌گرفت و رابطه جدید را با «بن افلک» هم‌بازی خود در فیلم «دختر جرسی» آغازکرد. رابطه‌ای که چندان طولانی نبود و به ازدواج لوپز با «مارک آنتونی» خواننده پاپ منجر شد. شاید لوپز وانمود می‌کنه به همسر احتیاج ندارد، بلکه نیازمند جلب توجه دیگران است.

تام گرین و دریوباریمور

که در سال 2001 به مدت شش‌ماه زندگی مشترک داشتند و بعد از چند ماه رابطه سرانجام با یکدیگر ازدواج کردند و تنها دو ماه پس از ازدواج رسمی از هم جدا شدند. علت جدایی آن‌ها تفاوت‌های غیرقابل تلفیق عنوان شد.

کارمن الکترا و دنیس رادمن

بازیکن بستکبال به مدت نه روز با یکدیگر زندگی مشترک داشتند. (رادمن) در مورد این اتفاق ناراحت‌کننده اظهار داشت: «در زمان عقد آن‌قدر مست بودم که  نفهمیدم چه کار می‌کنم.»

براد پیت و جنیفر انیستون

جنجالی‌ترین طلاق هالیوود جدایی براد پیت از همسر چندساله‌اش جنیفر انیستون است. این دو زمانی محبوب‌ترین زوج هالیوود محسوب می‌شدند. مراسم عروسی آنها بسیار باشکوه و پرهزینه برگزارشد. شاید جالب باشد که بدانید پیت قبل از «انیستون» مدت شش‌ماه با گونیت پالترو ستاره هالیوود نامزد بود براد و جنیفر بیش از پنج سال زن و شوهر بودند ولی یک سال قبل از طلاق رسمی از یکدیگر جداشدند. به گفته خودشان آن‌ها زن و شوهر تلفنی شده‌بودند زیرا به‌خاطر بازی در فیلم‌های مختلف همیشه فرسنگ ها دور از هم  زندگی می‌کردند و تنها از طریق تلفن با یکدیگر ارتباط داشتند.

20091005-cul-bradpit

وقتی انیستون متوجه ارتباط پیت با آنجلینا جولی شد واقعا یکه خورد زیرا پیت قبل از طلاق رسمی از جنیفر علنن با جولی رابطه برقرار کرده‌بود و می‌خواست قبل از به دنیا آمدن فرزندشان با او ازدواج‌کند که البته این طور نشد. مدتی بعد پیت خانه اش را در مالیبورا برای جولی تغییر دکوراسیون داد و نامزد جدید و باردار خودش را برای زندگی به آن‌جا دعوت کرد. پیت آنقدر به جولی  علا قه‌ داشت که تصمیم‌گرفت از بازیگری کناره بگیرد و به کار تولید بپردازد تا همیشه کنار او باشد ولی مدتی بعد و با به دنیاآمدن دخترشان دوباره به دنیای بازیگری بازگشت و عملن خانواده‌اش را رها کرد.

ادی مورفی و نیکل میچل

«ادی» هنرپیشه معروف و پرطرفدار هالیوود نیز از همسرش نیکل میچل جدا شد. مورفی و میچل در سال 1993 با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب پنج فرزند شدند. ادی یک پسر هم ازهمسر اولش داشت اوعقیده داشت: «رفاه فرزندانش اصلی‌ترین مسئله است و بهتر است که از هم جدا‌بشوند آن‌ها نیز علت جدایی خود را اختلافات لاینحل عنوان کردند. ادی مورفی دوست‌داشتنی، قبلا با ستارگانی چون هالی بری، ویتنی هوستون و رابین گیونز رابطه داشته‌است. او بلافاصله پس از جدایی از نیکل با خواننده گروه اسپایس گرلز معروف به «مل بی» نامزدشده و قصد دارد با او ازدواج‌کند.

جسیکا سیمپسون و نیک لاچی

جسیکا سیمپسون هنرپیشه و خواننده معروف پاپ و همسرش نیک لاچی خواننده نیز از یکدیگر جدا شدند. این زوج در سال 2002 پیوند زناشویی بسته بودند. ولی پس از سه سال زندگی مشترک و توجه و احترام به یکدیگر تصمیم گرفتند که از یکدیگر جدا شوند .اختلافات این دو از زمانی آغاز شد که لاچی در پارتی‌های مختلف شرکت می‌کرد و شایعاتی هم درمورد او عنوان می شد.هر چند که سیمپسون در یک مصاحبه اعلام‌کرد روابطشان در بهترین شرایط است، ولی تقریبن آن ها جدا ازهم زندگی می‌کردند.

بریتنی مورفی وجوما کالوسو

بریتنی مورفی بازیگر سینما پس از گذشت هشت ماه از شروع نامزدی‌اش از جوما کالوسو جدا شد.

کارمن الکترا و دیوناوارو

«کارمن الکترا» از شوهر جدید خود «دیو ناوارو» آهنگ‌ساز برجسته راک هم بالا خره جدا شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|