Saturday, 18 July 2015
20 October 2020
هفته یازدهم لیگ‌برتر فوتبال،

«تقابل استقلال و پرسپولیس در لیگ‌برتر»

2010 October 14

رادیو کوچه

هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ‌برتر در حالی از عصر پنج‌شنبه بیست‌و‌دوم مهر‌ماه آغاز می‌شود که تمامی نگاه‌ها به شهرآورد تهران است.

به نقل از مهر، تمام جذابیت دیدارهای هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های ایران به تقابل استقلال و پرسپولیس است.

پرسپولیس و استقلال تا به امروز 68 بار باهم بازی کرده‌اند که در این بین سهم استقلالی‌ها 20 پیروزی بوده و پرسپولیسی‌ها نیز 17 بار طعم پیروزی در شهرآورد را چشیده‌اند. 31 بازی از 68 بازی دو تیم نیز با نتیجه تساوی به اتمام رسیده است.

در جدول رده‌بندی لیگ‌برتر تیم ذوب‌آهن با 21 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم‌های پرسپولیس و استقلال به ترتیب با 18 و 17 امتیاز در رده دوم و سوم جدول هستند.

تیم‌های استیل‌آذین تهران با سایپای‌البرز، شهرداری تبریز با راه‌آهن شهرری، مس‌کرمان با صنعت‌نفت آبادان امروز پنج‌شنبه به دیدار یک‌دیگر می‌روند.

و در روز جمعه بیست‌و‌سوم مهرماه تیم‌های استقلال تهران با پرسپولیس تهران، پیکان قزوین با سپاهان اصفهان، پاس همدان با شاهین بوشهر، نفت تهران با صبای قم، ذوب‌آهن اصفهان با ملوان بندرانزلی و فولاد خوزستان با تراکتورسازی تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,