Saturday, 18 July 2015
20 March 2023
با رعایت کامل تمهیدات امنیتی،

«رهبر جمهوی اسلامی وارد شهر قم شد»

2010 October 19

خبر / رادیو کوچه

صبح روز سه‌شنبه، رهبر جمهوی اسلامی پس از روزها گمانه‌زنی برای زمان سفر به قم وارد این استان شده است.

به گزارش خبرگزاری‌های داخلی ایران، آیت‌اله خامنه‌ای از ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه در مسیرهای تعیین شده وارد استان قم شد. وی قرار است در میدان آستانه شهر قم به سخن‌رانی بپردازد.

لازم به توضیح است یک روز مانده به سفر رهبر جمهوری اسلامی به شهر قم و هم‌زمان با تمهیدات و تدارکات امنیتی، تبلیغاتی و سیاسی برای این سفر، مدارس، حوزه‌های علمیه و ادارات شهر قم تعطیل اعلام شد.

این در حالی است که در روزهای گذشته کارشناسان و تحلیل‌گران سیاسی برداشت‌های متفاوتی از این سفر به ‌خصوص پس از وقایع رخ داده در یک‌سال اخیر و انتخابات جنجال‌برانگیز ریاست جمهوری در سال 88 ارایه کرده‌اند.

از سویی دیگر بر اساس گزارش برخی منابع اطلاع‌رسانی تعدادی از مراجع تقلید در آستانه سفر آیت‌اله خامنه‌ای به قم، قصد ترک این شهر را داشته که با هشدار از سوی نهادهای امنیتی هم‌راه بوده که در این بین می‌توان به ممانعت از  سفر آیت‌اله وحید خراسانی به مشهد اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

«به نظر من جمهوری اسلامی دیگر باقی نخواهد ماند»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. مزدک
    1

    درود بر مرجع کبیر تاریخ شیعه ایت الله اعظمی منتظری که پیکر بی جانش و گرد هم ایی میلیونی مردم در زیر سر نیزه مزدوران احمق بیگانه، قلب ها ملیونی را بیشتر به خود اورد و خورشید زمانه اش گرداند. سلطان مف… کودتای رفسنجانی/سید احمد و گماشته و ملیجک “امام” فراماسونری جهانی مصباح یزدی ل… ،برای گرد هم ایی به …. می افتند. و این جاست که خدا به نمایش در می اورد که نه پول نفت، نه زور گویی به اخراج کارکنان دولت برای امدن در بدرقه سلطنتی و نه نوکری بیگانگان، عظمت گردهم ایی مرجع کبیر منتظری را نمی سازد، بلکه حکومت بر قلبها مصداق عشق واقعی مردم میگردد.
    درود بر کریم خان زند مستقل، درود بر امیر کبیر مستقل، درود بر مصدق مستقل و درود بر منتظری مستقل و درود بر میر حسین مستقل.
    مزدک