Saturday, 18 July 2015
02 April 2023
توسط ماموران لباس شخصی صورت گرفت،

«تفتیش و توقیف وسایل دفتر سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی»

2010 October 22

خبر / رادیو کوچه

بعدازظهر روز پنج‌شنبه بیست و نهم مهرماه، عده‌ای از مامورهای لباس شخصی، با حمله به دفتر سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، تمامی کیس‌های کامپیوتر، اسناد و مدارک موجود در این دفتر را با خود برده‌اند.

به گزارش جرس، حمله به دفتر سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و تفتیش آن در شرایطی صورت گرفته است  که دو نفر از کارمندهای این سازمان در دفتر حضور داشته‌اند اما تا پایان کار لباس‌شخصی‌ها، در اتاقی حبس شده بودند.

گفتنی است چندی پیش غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، سخن‌گوی قوه‌قضاییه و دادستان کل کشور اعلام کرد که پروانه فعالیت سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به هم‌راه حزب مشارکت باطل است و دادگاه خواستار انحلال آن‌ها است.

پس از آن محمد سلامتی، دبیر کل سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی هم در مصاحبه‌ای با سایت خبر آنلاین به محدودیت‌هایی که بعد از انتخابات سال گذشته برای این سازمان به‌وجود آمده اشاره کرد و گفته است: «جلوی برگزاری کنگره سالانه حزب توسط وزارت کشور گرفته شد که این خلاف قانون است. هیچ مستمسکی برای این امر وجود ندارد.»

لازم به ذکر است این سازمان با صدور بیانیه‌ای اظهارات سخن‌گوی قوه‌قضاییه را دارای «ابهامات اساسی حقوقی و قانونی» خوانده و آن را نشان‌گر نفوذ و تلاش باندهای غیرقانونی و آزادی ستیزی دانسته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,