Saturday, 18 July 2015
27 September 2021
در 3 گروه مختلف

«مالزی برنده ۳جایزه بزرگ اتحادیه سفر آسیاپاسیفیک شد»

2009 October 07

«اتحادیه سفر آسیاپاسیفیک» موسوم به «PADA »  سه جایزه طلایی خویش را در گروه‌های میراث، بازاریابی رسانه‌ای و آموزش به اداره توریسم مالزی اهدا کرد.

در مراسم  اهدای این جوایز «داتو میرزا‌محمد‌طیاب» مدیرعامل اداره توریسم مالزی از سوی توریسم مالزی جوایز طلایی تعلق گرفته به این کشور را از مدیرعامل دفتر دولتی توریسم ماکائو در شهر هانگزوی چین دریافت‌کرد.

توریسم مالزی جایزه بخش بازاریابی و آگهی‌های رسانه‌ای در حوزه سفر را با توجه به شعار «مالزی: آسیای واقعی، در هر دیدار واقعی‌تر» دریافت‌کرد. با توجه به این شعار مالزی تلاش دارد تا با جذب چندباره گردش‌گران در هر دیدار به آنان طعم تجربه‌ای نو را بچشاند.

جایزه طلایی بخش آموزش و محیط زیست را نیز اقامت‌گاه «Frangipani» در جزیره لنکاوی به‌خاطر آموزش‌های زیست محیطی که انجام داده‌، دریافت کرده‌است.

هتل «Temple Tree» در لنکاوی نیز برنده جایزه طلایی بخش میراث  این اتحادیه شده‌است. این هتل مجموعه‌ای از اقامتگاه‌هایی است که از فرهنگ مالایی، چینی، هندی، اوراسیا و عرب الهام گرفته‌است.

«اتحادیه سفر آسیاپاسیفیک» یا «PADA» باعنوان یک اتحادیه بازار سفر منطقه‌ای در بانکوک تاسیس شده‌است. هدف این اتحادیه کمک به اعضا به منظور توسعه و ارتقای فرصت‌ها در حوزه‌های متنوع مثل مناسبت‌ها، بازار هدف، ارتباطات و تجارت مجازی است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|