Saturday, 18 July 2015
29 March 2023
با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی

«رهبران مالزیایی برای تعامل بهتر با مردم این کشور آموزش می بینند»

2009 July 26

معاون نخست وزیر مالزی گفت تمامی رهبران حزب آمنو (سازمان ملی مالایی تباران متحد) در برنامه آموزشی تعامل با عامه مردم این کشور حضور خواهند یافت.

روزنامه انگلیسی زبان استار، چاپ مالزی به نقل از «محی الدین یاسین» نوشت: «این برنامه قراراست ماه آینده میلادی (آگوست) و با هدف آموزش به رهبران این حزب در مورد چگونگی ارتباط با افکار عمومی، مسئولیت آنها در قبال مردم و نیز لزوم پاسخگویی آنها آغاز شود.»

umno1

بنا به این گزارش، معاون نخست وزیر مالزی خاطرنشان ساخت که این دوره آموزشی-تشویقی در تمامی سطوح مدیریتی و شامل تمامی رهبران آمنو از  جمله اعضای شورای عالی آمنو که ریاست آن بر عهده نخست وزیر این کشور می باشد، نیز خواهد شد.

حزب آمنو، قدرتمند ترین حزب در ائتلاف حاکم بر مالزی، باریسان ناسیونال، است، و به طور سنتی ریاست آمنو ریاست باریسان ناسیونال و همزمان پست نخست وزیری این کشور را نیز بر عهده می گیرد.

حزب آمنو از زمان دوازدهمین دور انتخابات عمومی این کشور در سال 2008 که به سختی توانست دو سوم اکثریت آراء را بدست آورد، تلاش زیادی برای جلب مجدد اعتماد عمومی به این حزب آغاز کرده است.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی محی الدین یاسین، این دوره آموزشی برای اولین بار در کشور برگزار می شود و ابتدا برای اعضای شورای عالی آمنو، سپس برای رهبران آمنو در سطح ایالت ها و در نهایت برای تمامی رهبران شاخه های مختلف آمنو در مناطق مختلف این کشور برگزار برگزار خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|۱ Comment


  1. foaad
    1

    مالزی چیکارش می‌کنه ؟