Saturday, 18 July 2015
27 November 2020
برداشتن‌‌عکس‌مشایی‌وهدیه‌تهرانی‌به‌دست‌رامین

«ترس هواداران یک شخصیت مشکوک از عکس‌ معروف»

2010 October 28

آن‌چه در این بخش می‌آید انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است.

منبع: صراط

این شخصیت مشکوک که وجودش دولت اصول‌گرا و مردمی دکتر احمدی‌نژاد را در چشم نیروهای انقلاب لکه‌دار کرده پیش از این خود را دوست اسراییلی‌ها معرفی کرده و یکی از جاسوسان شناخته شده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) را در چندین مرحله به تهران آورده است.

در سومین روز از نمایش‌گاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، محمدعلی رامین اقدام به برداشتن عکس مشهور مشایی رییس دفتر رییس جمهوری و هدیه تهرانی از غرفه صراط نیوز کرد. به گزارش صراط عکسی از اسفدیار رحیم‌مشایی و هدیه تهرانی که در غرفه پایگاه اطلاع‌رسانی صراط نیوز به دیوار آویحته شده بود، ساعاتی پیش به دست محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برداشته شد. این عکس دقیقن در کنار نامه تاریخی ولی امر مسلمین حضرت آیت‌اله خامنه‌ای (مدظله العالی) مبنی بر دستور برکناری مشایی از معاون اولی رییس‌جمهور، بر روی دیوار غرفه صراط‌نیوز قرار داده شده بود. در چند روز اخیر دست‌اندکاران وزارت ارشاد و نمایش‌گاه به غرفه مراجعه و درخواست پایین آوردن این عکس را داشته‌اند که این امر با مخالفت صراط نیوز مواجه شد.

در همین رابطه روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد نیز به مدیر کل مطبوعات نسبت به برداشتن عکس تذکر داده که مسوولان غرفه از پذیرفتن این اقدام سربازده و خواهان ارایه ابلاغ کتبی در این زمینه شدند. اما انتشار یک عکس خبری ساده که نمایان‌گر پشت پرده چهره حقیقی این شخصیت مشکوک می باشد به قدری به مزاج هواداران آزادی بیان تلخ آمد که صبح امروز محمدعلی رامین ضمن مراجعه به غرفه و بوسیدن صورت مسوول غرفه، شخصن عکس را از دیوار غرفه کنده و عکسی از مقام معظم رهبری به وی داده و گفته که این عکس را جایگزین کنید.

صراط نیوز ضمن گلایه از نحوه برخورد مسالمت‌آمیز مسوولان نمایش‌گاه و وزارت ارشاد با پایگاه‌هایی که به راحتی و بدون هرگونه مشکل، سخن‌رانی مشایی را پخش و سی‌دی‌های آن را نیز بین مردم توزیع می‌کنند، اعلام می‌دارد از شرکت در نمایش‌گاه پشیمان شده و این‌گونه برخوردها اوج مظلومیت ما را می‌رساند.

لازم به یادآوری است که معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، بدون در نظر داشتن تنش‌هایی که تاکنون مشایی در کشور ایجاد کرده از مسوولان صراط نیوز خواهش کرده که در نمایش‌گاه تنش ایجاد نکنند.

وی هم‌اکنون به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی، تئوریسین فرهنگی و ایدئولوگ دولت است و وزیر ارشاد عملن نیروی تحت امر وی به حساب می‌آید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,