Saturday, 18 July 2015
29 October 2020
دلیل حمایت آیت‌اله خامنه‌ای از رییس جمهوری اسلامی:

«احمدی‌نژاد حرف‌شنوی دارد»

2010 November 08

خبر / رادیو کوچه

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز یک‌شنبه در اظهارنظری عنوان کرد دلیل حمایت آیت‌اله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی از محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری اسلامی حرف‌شنوی او است.

این در حالی است که پیش‌تر محسن رفیق‌دوست رییس سابق بیناد مستضعفان گفته بود احمدی‌نژاد حتا کم‌تر از محمد خاتمی از آیت‌اله خامنه‌ای تبعیت می‌کند.

یک هفته پس از سفر پرحاشیه‌ی آیت‌اله خامنه‌ای به قم علی‌رضا اسلامیان عضو جامعه‌ی مدرسین حوزه علمیه «ناگفته‌ها»یی از این سفر را بازگو کرد. یکی از محورهای اصلی این ناگفته‌ها بیان علت حمایت آیت‌اله خامنه‌ای از محمود احمدی‌نژاد است. رهبر جمهوری اسلامی در ابتدای سفر ده روزه‌ی خود به قم با اعضای این جامعه دیدار کرده بود.

به گزارش فارس، روز شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۸۹، آیت‌اله خامنه‌ای درخصوص حمایت از دولت بیان داشته است: «بنده از همه دولت‌ها حمایت کرده‌ام ولی این دولت با دولت‌های گذشته تفاوت دارد و فرق اساسی در این است که تلاش نمی‌کند حاکمیت دوگانه درست کند.»

رهبر جمهوری اسلامی چند روز پس از اعلام نتایج انتخابات جنجال‌برانگیز دهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به وجود اختلاف میان احمدی‌نژاد و رییس مجلس خبرگان آیت‌اله هاشمی رفسنجانی اعلام کرد او نیز در موارد متعددی با رفسنجانی اختلاف نظر دارد. خامنه‌ای در ادامه تاکید کرد نظر احمدی‌نژاد به نظر او نزدیک‌تر است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,