Saturday, 18 July 2015
18 September 2021

«مرفه‌ترین کشور دنیا»

2009 October 11

یک مرد میانسال آمریکایی به همراه دو فرزندش با سکنی گزیدن در بخشی از «نوادا» سال‌هاست این منطقه را کشور خود معرفی کرده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه واشنگتن پست، این مرد که همسرش را از دست داده، دارای دو پسر و سه قلاده سگ است و با احتساب حیوانات خانگی‌اش، جمعیت کشور او شش نفر است.

20091011-new country-koocheh4

وی با اعلام مرز رسمی، نام کشورش را جمهوری مولوسیا گذاشته و قصد دارد به زودی وزرای دفاع و اطلاعاتش که همان فرزندانش باشند را به جهانیان معرفی کند.

نکته قابل توجه این‌که افرادی که بخواهند از این جمهوری دیدار کنند باید حین ورود به این کشور روادید دریافت کنند. جالب اینجاست که روند صدور روادید برای گردش‌گران هم توسط شخص  «کوین بائو» که خود را رییس جمهور این جمهوری می‌داند صادر می‌شود.

این کشور شش نفره دارای پستخانه و سایت نمایشی پرتاب موشک نیز هست که همه آن‌ها توسط رییس جمهورش کنترل و مدیریت می‌شود.

کوین بائو در مصاحبه با روزنامه واشنگتن پست گفت: «ما مرفه‌ترین کشور دنیا را داریم چون این‌جا خبری از اختلاف طبقاتی نیست و خدمات درمانی نیز به طور کلی مجانی است. هر کس بیمار شد به صندوق کمک‌های اولیه مراجعه می‌کند و داروی مورد نیازش را مجانی استفاده می‌کند. هوا را آلوده نمی‌کنیم و به همین دلیل امیدواریم سازمان ملل متحد از ما که هنوز عضو آن نشده‌ایم، حمایت و تشکر کند.»

وی در مورد سابقه حمله دشمن برای اشغال این کشور افزود: «تا به حال افراد زیادی به ما حمله کرده‌اند اما با تکیه بر سربازان ارتش که فقط دو نفر هستند، آن‌ها را به عقب رانده‌ایم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: