Saturday, 18 July 2015
23 October 2020
برای بــرانــدازی،

«استـــراتـــژی جمهوری اسلامی در ۳۶ کشور جهــــان»

2010 November 13

آن‌چه در این بخش می‌آید انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است.

منبع: اینساید آف ایران

محمدحسن اختری که سال‌ها سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق – پایتخت سوریه – و از نزدیکان «حزب‌اله» در «لبنان» بوده از چندی قبل با حکم مستقیم رهبر جمهوری اسلامی به عنوان دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت منصوب شده است. بنا به گفته محمدحسن اختری در سخن‌رانی اخیرش در مازندران، مجمع جهانی اهل بیت، هجده سال پیش به فرمان آیت‌اله خامنه‌ای تاسیس شده و شورای عالی این مجمع بیش از  ۶۰۰ عضو خارجی و  ۱۵۰ عضو داخلی دارد و حدود  ۲۵ نفر عضو شورای رهبری آن هستند و همه این بیست و پنج نفر با حکم مستقیم رهبر جمهوری اسلامی منصوب می‌شوند.

محمدحسن اختری در همین سخن‌رانی اضافه می‌کند:

«یکی از اهداف این مجمع سازماندهی شیعیان در کشورهای مختلف جهان است. در حال حاضر  ۳۵ کشور جمعیت شیعه دارند و ما سی و شش دفتر اهل بیت در جهان داریم.» (دفتر اضافی در سوییس دایر است. این مجموعه موسوم است به کشورهای سی و پنج به اضافه یک)

دنیا یک میلیارد و دویست میلیون مسلمان دارد که از این تعداد دویست و پنجاه تا سیصد میلیون نفر شیعه‌اند.

شش میلیارد تومان در سال گذشته به این مجمع اختصاص یافت.

کارهای مقدماتی برای راه اندازی تلویزیون این مجمع به زبان عربی نیز انجام شده  و این شبکه تلویزیونی سپس به زبان انگلیسی  نیز برنامه پخش خواهد کرد. هزینه راه‌اندازی این کانال تلویزیونی سی میلیارد تومان است.

این مجموعه موسوم به «اهل بیت» هم‌راه با مجمع جهانی به ریاست تسخیری دو زیر مجموعه سازمان پیچیده و بزرگی به اسم جامعه المصطفا‌العالمیه  می‌باشد.

فعالیت این مجموعه فقط سازماندهی شیعیان نیست بلکه اخیرن توسط سرویس‌های امنیتی و ضدجاسوسی کشورهای غربی به‌طور صریح متهم به طراحی نرم براندازی و اعمال تروریستی است.

روز دوشنبه، تلویزیون دولتی نروژ اعلام کرد که «مجمع جهانی اهل بیت» که از زیر مجموعه‌های بیت و نهاد رهبر جمهوری اسلامی است مسجدی به اسم «امام علی» در کنار یک مرکز به اصطلاح  «اسلامی» را در اسلو پایتخت نروژ تاسیس کرده که هر دو با فعالیت‌های تروریستی در ارتباط قرار دارند و سفارت جمهوری اسلامی در نروژ نیز با این دو مرکز هم‌کاری دارد.

در همین رابطه وزیر دادگستری نروژ، روز چهارشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد «از این پس به آن گروه از روحانیونی ایران که قصد سفر به نروژ را دارند تا در کشورهای اروپایی مسلمانان را برای عملیات تروریستی تشویق و آماده کنند ویزا داده نخواهد شد.»

تلویزیون دولتی نروژ نیز در برنامه‌ای اعلام کرد که دستگاه‌های امنیتی این کشور سه نفر را به اتهام اقدام به بمب‌گذاری در مقابل یک سفارت‌خانه در شهر اسلو دستگیر کرده‌اند که یکی از آن‌ها با مسجد امام علی در ارتباط بوده و از آن‌جا دستور می‌گرفته و شخص دیگری نیز چهل روز به ایران اعزام و روش‌های ساخت بمب و مواد منفجره را آموخته بوده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,