Saturday, 18 July 2015
24 October 2020

«پاسخ برای پلان B یا چگونه از حمله ناگهانی زامبی/روح/خون‌آشام/ شیطان زنده بمانیم؟»

2010 November 21

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

خواب بزرگ

منبع: وبلاگ بیگ اسلیپ

من همیشه برای اجرای‌ پلان B آماده‌ام. آدمی‌زاد نمی‌داند ممکن است چه اتفاقی برایش بیفتد. مثلن چهل متر طناب که سرش به جای امنی وصل شده و زیر تخت حلقه شده و  در مواقع لزوم سر دیگرش از پنجره بیرون پرت می‌شود یکی از پلان‌های B محبوبم است (‌گرچه این که می‌توانم آیا به سلامت چند طبقه را مثل کوماندوها با طناب پایین بیایم خودش مسئله دیگری است) سیل، زلزله یا حمله دزدی دیوانه کم‌ترین چیزهایی‌ست که نگرانش هستم. تازگی مچ خودم را در حال آمادگی برای وقایع آخرالزمان گرفته‌ام. زمانی که زامبی‌ها تهران را بگیرند،‌ همه شیاطین به زمین سرازیر شوند و وامپیرها روی سرمان هوار می‌شوند. حالا تو بگو دیوانه یا خرافاتی‌ست. تاریخ (‌یا دست کم هالیوود) ثابت کرده خرافاتی‌ها احتمال نجات‌یافتن‌شان بیش‌تر است. فرش‌میت‌ها آن‌هایی هستند که دارند این را می‌خوانند و پوزخند می‌زنند.

خب از کجا شروع کنیم؟

ورودی‌ها‌:

نگران ورود وامپایرها نباشید. آن‌ها برای ورود به ملک شخصی باید حتمن اجازه صاحبش را داشته باشند. (بیایید دعا کنیم در مورد املاک اجاره‌ای هم جواب بدهد) بنابراین اگر یک آقا یا خانمی که صدای فش‌فش از خودش در می‌آمد و دندان نیشش بفهمی نفهمی کمی دراز بود آمد دم در و با شیرین زبانی خواست دعوتش کنید، فقط در را ببندید. وامپایرها می‌توانند هیپنوتیزم کنند، بنابراین به چشم‌هایشان نگاه نکنید.  در مورد خانم‌ها که اصلن به هیچ‌جایشان نگاه نکنید. دنیا پر از خون‌آشام مونث است که هیکل خانم  مونیکا بلوچی را دارند و تذکرات گشت ارشاد را جدی نمی‌گیرند. بنابراین فقط در را ببندید و تمام.

در مورد زامبی‌ها وضع کمی سخت‌تر است. آن‌ها گرچه خنگ‌اند و بلد نیستند با سنجاق سر قفل در را باز کنند، اما متاسفانه گله‌ای حمله می‌کنند و خدا می‌داند که هیچ دری جلودار یک گله زامبی گرسنه که خودشان را می‌کوبند بهش، نیست. بنابراین به قفل و کلید کامپیوتری‌تان ننازید. از این حفاظ‌های فلزی بگذارید و یک کمد سنگین آن‌قدر نزدیک در ورودی داشته باشید که بشود در موقع لزوم با کمی جابه‌جا کردنش جلوی در را پوشاند.

اما شیاطین. آن‌ها حیله‌گرترین مهمان‌های ممکن‌اند. نه اجازه می‌گیرند نه در جلوشان را می‌گیرد. باید یک خط پرو پیمان نمک جلوی ورودی‌ها – و پنجره‌ها- بپاشید (‌کاری که من مجبورم هر شب قبل خواب انجام دهم) مراقب باشید این خط نمک جایی شکستگی نداشته باشد و ممتد باشد. با این حال چون تولید طوفان و باد یکی از تخصص‌های شیاطین است، دعا کنید مثل گرگ بد گنده فوت نکنند تا نمک‌هاتان را باد ببرد (‌نمک را از نان‌خشکی‌ها بگیرید که اگر باد برد دلتان نسوزد) بنابراین راه دیگر را هم محض اطمینان امتحان کنید. تله شیطان.

در این روزگار اگر می‌خواهید زنده بمانید باید بتوانید شکل بالا را از امضا‌تان سریع‌تر بکشید. تله شیطان، شکل ناقصی از مهر سلیمان است. روی همه نوچه‌های لوسیفر جواب می‌دهد. نقش انسان (‌ستاره پنج‌پر) در میان و نام پنج فرشته مقرب در مقام نگهبان. شیاطین نمی‌توانند این نشان را دور بزنند. بنابراین ترکیب آن با میزان متنابه نمک می‌تواند شما را تا حدی از یک حمله شیطانی در امان دارد.

در مورد ارواح کاری از دستتان برنمی‌آید. آن‌ها مثل چارپا سرشان را می‌اندازند پایین و می‌آیند تو و چیزی جلودارشان نیست.

مقاومت، مبارزه:

صلیب را فراموش کنید. تاثیر صلیب مال زمانی بود که مسیحیان بیش‌تری بهش اعتقاد داشتند. الان خیلی روی تاثیرش حساب باز نکنید. نقاط ضعف خون‌آشام یکی نقره است و دیگری نور خورشید. پس یک گردن‌بند یا دست‌بند نقره هم‌راهتان داشته باشید. از آن‌جایی که در خانه اغلب ما شات‌گانی که گلوله‌هایش مرمی نقره داشته باشد، پیدا نمی‌شود به زنجیر‌های بلند نقره قناعت کنید. زنجیر نقره‌تان دست ‌کم باید یک و نیم متر باشد که بتوانید ازش به عنوان شلاقی کارآمد استفاده کنید. نگران نازکی‌اش نباشید چون خون‌آشام‌ها قدرت پاره کردنش را ندارند. وسیله کاربردی‌تر البته یک چاقوی نقره است ولی نمی‌دانم چاقوی نقره را دقیقن از کجا می‌توانید بخرید (‌من یکی برای خودم سفارش دادم) لابد می‌دانید که خون‌آشام‌ها فقط در یک صورت می‌میرند، قطع شدن سر یا فرو شدن تیرک چوبی/نقره به قلب.از آن‌جایی که می‌دانم شما هم مثل من دل قطع کردن سر ندارید به راه دوم می‌پردازیم؛ یک سلاح کاربردی:Horton  Tacoma Trac – 150 Crossbow

بله آقای اینانلو، می‌دانم شما این را می‌شناسید. بگذارید برای بقیه بگویم که این تفنگ شکاری اساطیری از زمان ون‌هلسینگ مرحوم تا‌کنون یکی از سلاح‌های محبوب شکارچیان خون‌آشام هم بوده. قیمت این سلاح در بازار جهانی حدود دویست سیصد هزار تومن است که خدا می‌داند برای زنده ماندن از چنگ یک خون‌آشام تشنه، رقم زیادی نیست. می‌ماند تهیه نیزه چوبی مناسب که باید با کمی ابزار نجاری و زمان گذاشتن روزی تعطیل و آرام درست‌شان کنید. یادتان باشد نشانه گرفتن جایی غیر از قلبشان وقت تلف کردن است.

زامبی‌ها فقط با انفجار کله‌شان است که می‌میرند. همچنان که می‌دانیم از آنجایی که اعطای مجوز نگه‌داری شات‌گان به قصد دفاع برابر حمله زامبی‌ها خیلی رایج نیست. از ترکیب دسته بیل و قدرت بدنی استفاده کنید. دسته بیل را می‌شود از همه مصالح فروشی‌های معتبر خرید. قدرت بدنی هم به طور جنرال برای زنده ماندن در برابر هر حمله‌ای لازم است. شایعه‌ای در مورد زامبی‌ها وجود دارد و آن این است که اگر فکر کنند مثل خودشانید کاری به کارتان ندارند. بنابراین محض اطمینان روزی یک ربع جلوی آینه ادای زامبی در بیاورید و یک کیف کوچک لوازم آرایش و گریم همیشه پر شالتان باشد. هیچ معلوم نیست ، شاید دو روز دیگر مجبور شوید برای زنده ماندن  آب از دهانتان سرازیر شود و در خیابان هم‌راه یک گله خرناس بکشید و بلنگید.

در برابر ارواح و شیاطین می‌توانید از سلاح‌های مشترکی استفاده کنید: نقره و نمک. چاقوی نقره که برای مبارزه برابر خون‌آشام استفاده کردید یادتان هست؟ یک علامت دام شیطان روی قبضه‌اش رسم کنید و به‌صورت چند منظوره مقابل شیاطین هم ازش استفاده کنید. این شکلی:

نمک هم برای تاراندن ارواح موثر است. گرچه راه‌حل کامل برای خلاصی از شر ارواح انتقام‌جو با نمک‌سود کردن و سوزاندن جنازه آن‌هاست. ولی خب پیدا کردن جنازه یک روح وحشی که به آدم حمله می‌کند کار ساده‌ای نیست، بنابراین شما به همان مقاومت کردن قناعت کنید.

آب مقدس می‌گویند روی شیاطین تاثیر دارد. بهتر است با تردید این شیوه را استفاده کنید، اگر صلیب روی وامپایرها و برنامه «از تو می‌پرسند» روی میزان بزه‌کاری در ایران موثر بود ، قطعن این یکی هم موثر خواهد بود. سریع‌ترین راه تولید آب مقدس (‌با خلوص پایین)  هم چنان‌که می‌دانید هم‌زدن آب معمولی با صلیب نقره است. خود دانید.

اما در مورد فراری دادن شیاطین از بدن تسخیر شده. راستش را بخواهید در مورد متون مورد استفاده در مراسم جن‌گیری اختلاف نظر زیادی وجود دارد. گرچه اغلب سر ذکر بند‌هایی از مزامیر به زبان لاتین تفاهم دارند. برای دیدن نمونه‌ای از این متن‌ها می‌توانید این‌جا را بجورید. از آن‌جایی که منبع موثقی درباره تاثیر مراسم زار بر شیاطین نداریم، بد نیست محض اطمینان دمام و دهل هم دم دست داشته باشید. یا شیاطین به دست شما بیرون پرت می‌شوند، یا شما توسط همسایگان‌تان.

خب ، اگر تا این‌جای مطلب را خوانده‌اید تبریک می‌گویم. شانس نجات شما در آخرالزمان بسیار بیش‌تر از باقی رفقایتان است که به هیولاهای اعتقاد ندارند.

با این حال دشمن دیگری برای همه‌مان باقی مانده که متاسفانه هیچ راهی برای رهایی از او نمی‌دانم. او با شما هم‌دلی می‌کند، حتا ممکن است پیشنهاد بدهد با هم بروید شکار زامبی. او معمولن سفید می‌پوشد و یک تور پروانه‌گیری دستش دارد و کت چپه تن آدم می‌کند. او تا کنون بسیاری از هم‌قطاران همیشه آماده ما را شکار کرده و متاسفانه قوانین موجود دست او را در شکار ما باز می‌گذارد. طلسم و نقره و نمک بر او سازگار نیست.

آن‌ها به خودشان می‌گویند مامور تیمارستان. از آن‌ها حذر کنید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. اکبر ترشیزاد
    1

    به این می گویند طنز ناب ،دستمریزاد