Saturday, 18 July 2015
01 April 2023
به دستور دادستان کرج

«پلمپ آموزشگاه علمی دراویش گنابادی درکرج»

2009 October 13

رادیو کوچه

ظهر امروز ساعت 12:30 آموزشگاه علمی آزاد دخترانه وحدت متعلق به دراویش سلسله نعمت اللهی گنابادی درشهر کرج به دستور دادستانی این شهرستان پلمپ شد.
براساس گزارش خبرنگار سایت مجذوبان نور؛ مجوز رسمی این آموزشگاه چندی قبل به دلیل وابستگی موسس و کادر آموزشی آن به دراویش  سلسله نعمت اللهی گنابادی ، از سوی اداره آموزش و پرورش استان تهران لغو و ظهر امروز نیز به دستور علی فرهادی دادستان کرج، توسط مأمورین اداره نظَارت بر اماکن عمومی محل آموزشگاه پلمپ شد .

این گزارش در ادامه می افزاید که محل آموزشگاه وحدت، موقوفه  و استیجاری بوده و اقدام دادستانی کرج برای پلمپ آن خلاف مقررات جزایی ایران و موازین شرعی و تعرض به حقوق موقوفه است.
گفتنی است این آموزشگاه در راستای بالا بردن سطح علمی وشکوفا کردن استعدادهای اقشار ضعیف جامعه که به علت نداشتن امکانات مالی و استفاده  از آموزشگاه‌های خصوصی و اساتید مجرب، مجبور به ترک موقت یا عدم ادامه تحصیل شده‌اند، در سال 1386 با اخذ مجوز رسمی از ناحیه 2 اداره آموزش و پرورش کرج تأسیس شد و موفق به حمایت و هم کاری  اساتید مجرب وصاحب نام وبعضن صاحب تألیفات گردید و با  کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت وکم بضاعت با اخذ معرفی‌نامه از سوی  مساجد؛ بسیج، بنیاد شهید؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) و …  و با توانمندی اساتید خیر و مشتاق، به صورت رایگان به امر تدریس اقدام می‌نمود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: