Saturday, 18 July 2015
21 October 2020
رودررویی مجلس و دولت در دادگاه،

«محاکمه الیاس نادران با شکایت محمدرضا رحیمی»

2010 November 24

خبر / رادیو کوچه

الیاس نادران نماینده تهران روز سه‌شنبه 2 آذرماه، برای پاسخ‌گویی به شکایت محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری اسلامی در دادگاه حضور یافته است.

به گزارش سایت الف، منسوب به دولت، آقای نادران در جلسه دادگاه از اظهارات قبلی خود راجع به «جعلی بودن مدرک» محمدرضا رحیمی دفاع کرده است.

الیاس نادران، محمدرضا رحیمی را متهم کرده که بدون داشتن مدرک دکترا، از عنوان «دکتر» برای خود استفاده می‌کند.

محمدرضا رحیمی در شکایت‌نامه خود از نماینده مردم تهران نوشته است که از عنوان دکترا برای خود استفاده نکرده و آن‌چه نادران در این زمینه می‌گوید دروغ است.

الیاس نادران، معاون اول رییس جمهوری اسلامی را به یک پرونده دیگر نیز مرتبط می‌داند و معتقد است که پرونده رسیدگی به اتهامات بیمه ایران نیز باید با تاکید بر نقش محمد‌رضا رحیمی در این پرونده مورد توجه قرار گیرد.

روز گذشته صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه با بیان این‌که ۵۰ تن از متهمان پرونده اختلاس در بیمه به زودی دادگاهی می‌شوند، بدون نام بردن از کسی تاکید کرده بود: «پشت این پرونده افراد مهمی حضور دارند».

لازم به اشاره است اظهارات الیاس نادران علیه آقای رحیمی، از فروردین ماه امسال آغاز شد که آقای نادران در حاشیه جلسه علنی مجلس اظهار داشت: «محمد‌رضا رحیمی رییس حلقه خیابان فاطمی است که در مورد منابع فاسد و توزیع آن‌ها تصمیم‌گیری می‌کرد و تقریبن تمام اعضای این حلقه به جز وی دستگیر شده‌اند و این که کسی را به دلیل مسوولیت اجرایی مستثنی کنند، نه عادلانه است و نه اقدام درستی است.»

بیشتر بخوانید:

«توقف پی‌گیری پرونده‌ی فساد رحیمی با حکم رهبری»

«معاون‌اول رییس‌جمهور را دستگیر کنید»

«تایید یک نماینده اصول‌گرا درباره نقش محمدرضا رحیمی»

«نادران تحت پی‌گرد قرار گیرد»

«طرح شکایت دولت از الیاس نادران»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,