Saturday, 18 July 2015
01 November 2020
علی مطهری:

«کسی برای طرح سوال از احمدی‌نژاد منصرف نشده است»

2010 November 25

خبر / رادیو کوچه

علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در مصاحبه‌ای عنوان کرد که نمایندگان امضا کننده طرح سوال از رییس جمهوری اسلامی، امضاهای خود را پس نگرفته‌اند.

به گزارش تارنمای آفتاب، وی در واکنش به اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌های حامی دولت در مورد منصرف شدن تعدادی از نمایندگان امضا‌کننده این طرح، تاکید کرد: «اگر کسی قرار بود امضایش را پس بگیرد، باید نزد من می‌آمد، اما تا امروز حتا یک نفر هم برای پس گرفتن امضا مراجعه نکرده است.»

هم‌زمان با انتشارات اظهارات فوق، محمود احمدی‌بیغش، از نمایندگان حامی دولت، در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا اعلام کرده است که تعدادی از نمایندگان حامی احضار محمود احمدی‌نژاد، متوجه شده‌اند که سوال از رییس جمهوری اسلامی راه به‌جایی نخواهد برد و در حال پس گرفتن امضاهای خود هستند.

این در حالی است که ده نفر از اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی، با اعتراض به اقدام علی مطهری در جمع‌آوری امضا برای سوال از آقای احمدی‌نژاد، از وی به هیت داوری فراکسیون اصول‌گرایان شکایت کرده‌اند.

لازم به ذکر است آقای مطهری، از چندی پیش به دنبال احضار محمود احمدی‌نژاد به مجلس برای پاسخ‌گویی به مواردی بوده که آن‌ها را نشانه «نقض قانون» می‌داند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,