Saturday, 18 July 2015
27 March 2023
براساس نتایج تحقیقات علمی

«سوسک‌ها نیز با عاطفه هستند »

2009 October 14

شایگان اسفندیاری در وبلاگ خود «گامرون » می نویسد: حتما شما هم تاکنون سوسک‌ها را در دستشویی منزل‌تان مشاهده کرده‌اید، اگر تا قبل از خواندن این مقاله اقدام به کشتن آن‌ها می‌کردید، دست نگه‌دارید و از این پس با آنان با مهربانی و عطوفت برخورد کنید، شاید ندانید اما زیستن سوسک‌ها در خانه شما حاکی از وجود احساس و عاطفه در منزلتان است.

براساس نتایج به‌دست‌آمده از یک سری تحقیقات بسیار دقیق و علمی، دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که سوسک‌ها(به خصوص از نوعی که در درون توالت‌ها زندگی می‌کنند) مانند انسان‌ها دارای احساس و عاطفه و قدرت درک حوادث رخ داده در پیرامون خود هستند.

نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد که سوسک‌ها در منازل افرادی که دارای روح لطیف و احساس و عاطفه نیستند به هیچ وجه زندگی نمی‌کنند، پس اگر سوسکی را در منزل خویش دیدید بدانید که در خانه‌ی شما مهر و عطوفت موج می‌زند.

20091014-weblog-cocroaches

سوسک ها علاوه بر داشتن حس عاطفه، موجودات بسیار زیرک و باهوشی نیز هستند و به محض این که احساس کنند صاحبخانه‌ی آن‌ها درحال انجام اعمال غیرعاطفی است، فوری محل را ترک می‌کنند، بنابراین اگر واقعن از دست سوسک‌ها خسته شده‌اید نیازی به اسپری و پودر سوسک‌کش نیست، فقط کافی است مبادرت به انجام اعمالی بکنید که از آن بوی خشونت به مشام برسد.

اما انتشار این تحقیقات جالب، تبعات جالب‌تری نیز به همراه داشته‌است، این روزها مردم برای سنجیدن عمل‌کرد افراد به دستشویی‌های آنان سر می‌زنند و چنانچه سوسکی در آن مشاهده نکردند مشخص خواهدشد که افراد آن خانه به دور  از هرگونه احساس و عاطفه هستند.

این موضوع باعث شده اخیرا یکی از مقامات ارشد رژیم جمهوری اسلامی که سر و صدای بسیاری نیز در مورد  انتخاب مجدد او به گوش میرسد، عده‌ای را اجیر کرده تا سوسک‌ها را از سطح شهر تهران جمع‌آوری کرده و به دستشویی منزل وی منتقل کنند.

این مقام ارشد که دومین مقام برجسته ی کشور نیز شناخته می شود قصد دارد با جمع آوری هر چه بیشتر سوسک‌ها، کانون خانواده‌ی خویش را گرم‌تر و خود را فردی عاطفی تر نشان دهد اما مشکل آن جاست که سوسک‌ها به مجرد پی‌بردن به هویت صاحبخانه از دستشویی می‌گریزند و حتی شنیده شده تعدادی از سوسک‌ها که موفق به فرار نشده‌اند نتوانسته‌اند ننگ حضور در خانه‌ی این مقام ارشد را تحمل کرده و ناگزیر خود را حلق آویز کرده‌اند.

«محتوای این مطلب به الزام نظر رادیو کوچه نیست»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: