Saturday, 18 July 2015
28 October 2020
هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران،

«استقلال در انتظار صدرنشینی موقت»

2010 December 02

رادیو کوچه

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باش‌گاه‌های ایران از روز جمعه در حالی آغاز می‌شود که استقلال می‌تواند با پیروزی برابر پاس برای دومین هفته متوالی به طور موقت به صدر جدول صعود کند.

به گزارش مهر، هفته هفدهم با برگزاری سه دیدار آغاز می‌شود که در یکی از این دیدار تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران میزبان پاس همدان خواهد بود. شاگردان پرویز مظلومی که در هفته شانزدهم با برتری یک بر صفر برابر ملوان به طور موقت صدرنشین شدند، امیدوارند با برتری برابر پاس مجدد به صدر جدول بروند.

در دو دیدار دیگر نیز فولاد خوزستان باید در اهواز از شهرداری تبریز برود و صبای قم هم در ورزشگاه خانگی میزبان ملوان بندرانزلی خواهد بود. سایر دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر روز شنبه برگزار خواهد شد.

در این دیدارها سپاهان – سایپا،  استیل آذین – ذوب آهن، نفت تهران – شاهین، مس کرمان – راه آهن‌، تراکتورسازی تبریز- نفت آبادان، پیکان- پرسپولیس به مصاف هم خواهند رفت.

در جدول رده‌بندی رقابت‌های فوتبال لیگ برتر و تا پایان هفته شانزدهم تیم فوتبال ذوب آهن با 32 امتیاز در صدر، استقلال با 30 امتیاز در رده دوم و مس کرمان با 27 امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به پرسپولیس در رده سوم ایستاده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,