Saturday, 18 July 2015
26 September 2023
سوت

«سقوط قرمزها»

2010 December 06

محمدرضا / رادیوکوچه

mohamadreza@koochehmail.com

بازی تیم‌های پرسپولیس و پیکان در هفته هفدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر صفر به نفع پیکان به پایان رسید.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

در این بازی که از ساعت 15 در ورزش‌گاه شهید‌رجایی قزوین آغاز شد، علی دایی در تصمیمی عجیب ترجیح داد تعدادی از بازی‌کنان ثابت تیمش مثل محمد‌نوری، حسین‌بادامکی، علیرضا‌حقیقی و امیرحسین فشنگ‌چی را در ترکیب قرار ندهد. گفته می‌شود دایی از این بازی‌کنان در بازی هفته قبل پرسپولیس برابر سپاهان که به شکست چهار بر صفر تیمش هم‌راه بود، راضی نبوده و قصد داشته آن‌ها را تنبیه کند. البته دایی در نیمه‌دوم که نتیجه بازی را از دست رفته می‌دید، تصمیم گرفت محمد‌نوری‌ و امیرحسین‌فشنگ‌چی را وارد زمین کند اما این تعویض‌ها دردی را دوا نکرد و پرسپولیس در نهایت بازی را به حریفش واگذار کرد.

در این بازی پیکان در دقیقه 15 توسط علیرضا عباس‌فر به گلی رسید که مشکوک به آفساید بود. بازی‌کنان پرسپولیس و به‌خصوص علی‌دایی به این گل اعتراض زیادی داشتند. در ادامه پرسپولیسی‌ها که به هم ریخته نشان می‌دادند، در دقیقه 27 توسط میثم رضاپور گل دوم را هم دریافت کردند تا نیمه اول با نتیجه 2‌صفر به نفع تیم میزبان به پایان برسد. در نیمه‌دوم پرسپولیس بازی را تهاجمی آغاز کرد و تقریبن در تمامی 45 دقیقه، توپ و میدان را در اختیار داشت ولی بازهم نتوانست موقعیت‌های زیادی روی دروازه پیکان ایجاد کند تا این‌که در دقیقه 90 پیکان توسط جهان‌گیر‌عسگری و از روی یک شوت از راه دور به گل سوم رسید و بازی را 3‌صفر برد.

علی دایی پس از شکست مقابل پیکان روز یک‌شنبه در‌خصوص دیدار با تراکتورسازی خاطرنشان کرد: «تراکتورسازی تیم بسیار خوب و هماهنگی است و این تیم در هفته‌های اخیر در میدان به خوبی ظاهر شده است‌.» وی افزود: «ما باید دست به دست هم دهیم و در بازی سختی که برابر تراکتورسازی در تبریز داریم به پیروزی برسیم تا از این شرایط خارج شویم.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: «بازی‌کنان پرسپولیس به‌طور کامل آماده هستند تا در برابر نماینده تبریز نمایش مقتدرانه‌ای را ارایه دهند و به 3 امتیاز حساس این بازی دست یابند.» وی خاطرنشان کرد:«‌3 امتیاز این بازی برای پرسپولیس بسیار حایز اهمیت است تا بیش از این با مدعیان صدرنشین فاصله نگیریم. دایی گفت: بازی برابر پیکان برای ما تمام شده است اما باید اعتراف کنم که در نیمه اول خوب بازی نکردیم و هم‌چنین در نیمه دوم از برتری کامل خود استفاده نکردیم و ضربات نهایی را با دقت نزدیم.

هم‌چنین سرمربی پرسپولیس در‌خصوص بازگشت شیث رضایی به این تیم گفت: «این یک تصمیم جمعی بود تا این مدافع به تمرینات گروهی پرسپولیس بازگردانیم.» دایی در این گفت‌وگو از اظهار نظر بیش‌تر در مورد بازگشت شیث رضایی به این تیم که پس از شهرآورد تهران از ترکیب بازی‌کنان پرسپولیس کنار گذاشته شده بود، خودداری کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,