Saturday, 18 July 2015
03 December 2020

«گالری / شانزده آذر در مالزی»

2010 December 08

رادیو کوچه

طی تماس برگزار کننده این مراسم، با ذکر برخی مشکلات، کلیه عکس‌های این برنامه حذف شده است.

در ادامه لازم است از سوی رادیو کوچه به دلیل این حرکت از کلیه بازدید‌کنندگان سایت پوزش بطلبیم و امیدواریم این برای اولین و آخرین بار در این رسانه باشد.

در این خصوص از سوی گروه رسام نامه‌ای به سردبیر رادیو کوچه ارسال شده که در پی می‌آید:

مدیریت محترم رادیو کوچه

با سلام

احترامk، پیرو درج گزارش مراسم رسام و گردهمایی جمعی از ایرانیان مالزی در سال‌روز 16 آذر روز دانش‌جو، ضمن تشکر از پشتیبانی همیشگی مجموعه موفق رادیو کوچه و پوشش خبری صورت گرفته در خصوص مراسم 16 آذرموارد ذیل به استحضار می‌رسد:

– مجموعه رسام (راه سبز ایرانیان مالزی) طی بیش از یک سال گذشته و پس از وقایع رخ داده در زمان انتخابات سال گذشته و هم‌چنین فجایع و اتفاقات پس از انتخابات، تمام سعی و تلاش خود را به‌کار برده تا در راستای جنبش عدالت‌طلبی ملت ایران و خواسته‌های حداقلی و قانونی ملت سربلند و سبز ایران با در نظر گرفتن واقعیات جامعه و اعتقادات مردمی و دور از هیجانات مقطعی و احتمالی گام برداشته و صدای ملت سرفراز ایران را به گوش تمامی ملت‌ها رسانده و فضایی هم‌چنان جاری تا رسیدن به اصلاحات حقیقی و پیروزی این ملت پر افتخار را ایجاد نماید.

– در پیروی از شعارهای ارزش‌مند جنبش سبز ملت ایران هم‌چون هر شهروند یک رسانه و خصوصن در راستای تلاش در جهت شکل‌گیری شبکه‌های اجتماعی که به حق رمز نجات ملت ایران از تمامی مشکلات و بحران‌ها می‌باشد، این مجموعه بنا به مناسبت‌ها، مراسم‌های سیاسی، فرهنگی و مذهبی مختلفی را برگزار نموده تا بتواند در راستای آن‌چه هدف ارزش‌مند جنبش عدالت‌خواهی سبز این ملت است که بلا شک ریشه در فرهنگ اصیل ایران، پیشینه تاریخی و اعتقادات مذهبی آنان دارد گام برداشته و دین خود را به این آب و خاک ادا نماید.

-‌ آن‌چه نه تنها از سوی مجموعه رسام بلکه از سوی تمامی هم‌راهان جنبش سبز ملت ایران همواره مورد تاکید بوده، پشتیبانی از این جنبش و حرکت در جهت پیروزی این ملت و در یک جمله جنبش سبز را زندگی کردن بوده که البته این موارد می‌بایست در مسیری کاملن منطقی و بر پایه واقعیات و علم کافی و با پرداخت کم‌ترین هزینه‌ها می‌بوده است.

-‌ با در نظر گرفتن این موارد مجموعه رسام، طی فعالیت‌های صورت گرفته، همواره مورد اعتماد ایرانیان سبز مالزی بوده و تمام تلاش خود را در جهت انجام و پیگری کلیه موارد با لحاظ واقعیات اجتماعی و سیاسی و هم‌چنین در نظر گرفتن شرایط قانونی کشور میزبان با نگاهی واقع بینانه به‌کار گرفته و سعی بر آن داشته تا موجبات پرداخت هزینه‌هایی نا خواسته از سوی هم‌راهان عزیز جنبش سبز فراهم نگردد.

-‌ اعتقاد مجموعه رسام همواره بر این بوده که هرگز نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر ضروری نبوده و در عین حال نمی‌توان و نباید از تمامی هم‌راهان این جنبش انتظار داشت که به یک اندازه و یا به هر اندازه لازم و به‌طور یک‌سان حاضر به پرداخت هزینه باشند، آن‌هم هزینه‌هایی که در بسیاری موارد به‌نظر هزینه‌های غیر ضروری به‌نظر می‌رسند.

-‌ نکته قابل توجه دیگر این‌که، بر تمامی هم‌راهان سبز این جنبش در مالزی مسلم است که شرایط تمامی کشور‌ها به‌طور یک‌سان نبوده و هم‌وطنان ما در هر کشوری دارای شرایط و موقعیت‌های متفاوتی می‌باشند که این شرایط‌ براساس قوانین حاکم بر آن کشور و در مواردی مناسبات سیاسی و اقتصادی تعریف شده و تمامی این موارد در کنار هم موقعیت‌ها و نقاط قوت و ضعف و در عین حال فرصت‌ها و تهدید‌های این مجموعه‌ها را معنا و ساختار می‌بخشد. تمام برنامه‌ریزی‌های بلند‌مدت و کوتاه‌مدت، نوع فعالیت‌ها، نوع مراسم‌ها، نوع هزینه‌های قابل و یا لازم پرداخت و تمام موارد دیگر همگی براساس فرصت‌ها و تهدید‌ها و هم‌چنین با در نظر گرفتن توان مجموعه و نحوه و میزان تاثیر گذاری انجام می‌پذیرد.

کلیه فعالیت‌های در حال انجام و برنامه‌ریزی توسط مجموعه رسام با در نظر گرفتن موارد ذکر شده و بسیاری موارد دیگر که در پرداختن به آن‌ها زمان و مجال دیگری را می‌طلبد، صورت گرفته و این مجموعه با اعتقاد به زنده بودن و زنده نگه داشتن جنبش سبز تا فرارسیدن پیروزی و آزادی مدنی که قدر مسلم بسیار نزدیک است و با ارج نهادن به اعتماد هم‌وطنان سبز مالزی که با شرکت در برنامه‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون هم‌راهان خود را در این مسیر ارزش‌مند یاری می‌دهند، فعالیت خود را پیش برده و به امید خداوند متعال، از این پس نیز تمام تلاش خود را در ادامه هرچه پویاتر و موفق‌تر این راه به‌کار خواهد برد.

با عنایت به موارد فوق و در نظر گرفتن واقعیت‌ها و موقعیت‌های موجود، با توجه به این‌که مجموعه ارزش‌مند رادیو کوچه، طی مدت عمر فعالیت خود، حرکت‌های ارزش‌مندی را در فضای رسانه‌ای ایجاد نموده و به امید پروردگار از این پس نیز در این راه با موفقیت حرکت خواهد نمود و با تاکید بر علم به سیاست‌گذاری‌های مستقل هر مجموعه و لزوم رعایت استاندارد‌ها و اصول رسانه‌ای و در نظر گرفتن این موارد، خواهش‌مند است هم‌کاری لازم را مبذول فرموده و ترتیبی اتخاذ فرمایید تا بخش مورد بحث، از تصاویر درج شده از این مجموعه حذف گردد.

امید داریم تا به‌زودی شاهد حضور تمام ملت ایران و هم‌راهان جنبش سبز در میهن عزیزمان بوده و ملت ایران از وجود رسانه‌های مختلفی هم‌چون رادیو کوچه در خاک این سرزمین بهره‌مند گردند.

به امید ایرانی سبز و سربلند.

سبز باشید و جنبش سبز را زندگی کنید.

با احترام – رسام (‌راه سبز ایرانیان مالزی)

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , , , 

۵ Comments


 1. ab
  1

  اینا که جیگر ندارن عکساشونو بزارن ….میخورن که اسمشون میزارن فعال و حامی جنبش سبز

  ببخشیدا شما که اونجایید دیگه چرا شما که با ایران فاصلتون زیاده

  شما حامی صندلی باشید بهتره


 2. ابراهیم
  2

  یعنی یه مشت بزدل و کاسه خالی دور هم جمع شدن، اسمشونو گذاشتن جنبش سبز مالزی!
  شماها که جیگر ندارین دوره کار سیاسی رو خط بکشین!


 3. سبر
  3

  shoma ha k jeegaresho darin axetono bedin bezarand to radio koche. vaghean moteasefam vase radio koche va vase in daste khanande haye cheepesh.
  to ham age jeegaresho dashti mirafti to marasemeshon va 2 ta axe siasi mindakhti va bad mizashti porofile facebooket. na inke vase khodet ba id fake lengesh lengesh koni.

  bi nahayat sepas az sabz haye malezi
  dorod bar shoma
  zende bad jonbesh sabz iran


 4. رها
  4

  با درود به تمامی هموطنان و خداقوت به تمامی آنان که در تلاشند با اندیشه به تحقق عدالت خواهی و آرمان خواهی یاری رسانند.
  من متاسفم برای ملتی که حتاادبیات گفت وگو با یکدیگر را نمی دانند اما از رئیس جمهورشان گرفته تا کوچک ترین فردادعای تغییر و مدیریت جهان را دارند.
  امید است به جای متهم کردن یکدیگر که شجاعت در زبان آسان است و در عمل دشوار، به راهکار بیاندیشیم و با احترام به شرایط هر طرف به درک متقابلی از وضعیت موجود برسیم. رشد این جوانه ی سبز در گروی اندیشه ای …سبز است


 5. Farvahar
  5

  :آقا یا خانم سبز
  ببخشید و ما ادعای چیزی نداریم شما ادعا دارید که جلسه برگزار میکنید و از این قبیل کارها
  فکر کنم شما این جمله رو خیلی گفتید ولی عمل به اون سخته پس بهتره مثل ما ادعا نکنین
  “نهال هر انقلابی خون میخواد ”
  آقا یا خانم رها:
  ادبیات شما عالیدر این شکی نسیت ولی فکر کنم از بس از این ادبیات استفاده شده که امثال (حیف آدم که بهشون بگی) محمود ها به وجود اومده و راست تو صورت
  آدم نگاه میکنن و دروغ میگن
  خیلی دوست داشتم یه روز محمد خاتمی رو میدیم و بهش میگفتم گفت و گوی تمدن ها همیشه جواب نمیده مخصوصن اگه یه نفهمی امثال اینا به یه پستی برسن

  در ضمن این لفظ رییس جمهورشون دیگه قدیمی شده عزیز فعلن رییس جمهوره همست من جمله خود شما دوست عزیز چون هر جا که باشی تو یه ایرانی هستی و خارجی ها هم فعلن با این بابا دارن به عنوان نماینده ایران لابی میکنن