Saturday, 18 July 2015
27 October 2020
با وجود موافقت فیفا

«انصراف دژآگه ازحضور در تیم ملی ایران»

2010 December 17

رادیو کوچه

«اشکان دژآگه» با وجود موافقت فدراسیون بین‌المللی فوتبال،فیفا، برای حضورش در تیم ملی ایران، اعلام کرد نمی‌خواهد برای این تیم  به میدان برود.

به گزارش مهر، با وجودی که فیفا روز چهارشنبه موافقت خود را با حضور اشکان دژآگه در تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرده و حتا افشین قطبی برای تماشای بازی این بازیکن ایرانی – آلمانی به ولفسبورگ آلمان سفر کرده بود، امروز جمعه سایت باشگاه ولفسبورگ در خبری از انصراف دژآگه برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا خبر داد.

بنا به این گزارش در این خبر آمده است: اشکان دژآگه ستاره بوندس‌لیگا به دلیل تعهد به باشگاه ولفسبورگ آلمان بازی برای تیم ملی ایران را در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا رد کرد.

این مهاجم ایرانی که تبعیت آلمان و ایران را داشته و سابقه بازی در تمام سطوح تیم ملی فوتبال آلمان به غیر از تیم بزرگ‌سالان این کشور را دارد، در مورد تصمیم خود گفته‌است: «من در این باره کاملن عاقلانه تصمیم گرفته‌ام. در صورتی که در جام ملت‌های آسیا حضور پیدا کنم حداقل برای یک ماه در تیم باشگاهی‌ام نخواهم بود. می‌خواهم شانسم را این‌جا امتحان کنم و امیدوارم بتوانم برای نیمه دوم فصل به تیم بازگردم و به موفقیت بزرگی دست پیدا کنم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,