Saturday, 18 July 2015
02 April 2023
به دعوت سفیر مالزی در ازبکستان صورت‌گرفت

«دیداردیپلمات‌ها وسفرای خارجی ازبکستان ازمالزی»

2009 October 20

رادیوکوچه

یک گروه از سفرا و دیپلمات‌های ازبک از 12 تا 19 اکتبر به منظور یک دیدار گردش‌گری در مالزی به سر می‌برند. این گروه را عبدالعزیز هارون، سفیر مالزی در ازبکستان همراهی می‌کند.

این گروه که شامل 22 سفیر و دیپلمات به‌همراه همسرانشان است در این سفر یک هفته‌ای از مناطق متعدد کشور مالزی مثل لنکاوی، کوالالامپور، پاهانگ، بوکیت تینگی و ملاکا دیدن می‌کنند.

20091019-news-uzbektravelmal

سفیر مالزی دعوت انجام‌شده را تلاشی به منظور بهتر شناساندن مالزی بعنوان یک مقصد گردش‌گری برای مردم ازبکستان و به ویژه دیپلمات‌های خارجی مقیم تاشکند عنوان کرده‌است.

عبدالعزیز هارون هم‌چنین این سفر را فرصت بزرگی برای به اشتراک گذاشتن روحیه میهمان‌نوازی مالزی و مردمش دانست و از توریسم مالزی به‌خاطر فراهم آوردن مقدمات این سفر، قدردانی کرد.

داتو امیرالدین آبو، نماینده مدیرکل توریسم مالزی نیز در ضیافت ناهاری که از سوی توریسم مالزی ترتیب داده شده‌بود، با اشاره به تلاش‌هایی که در راه رشد و ترقی مالزی انجام شده گفت: «حضور سفرا و دیپلمات‌های خارجی فرصتی بود که نه‌تنها مالزی را به عنوان یک مقصد گردش‌گری معرفی کنیم، بلکه بتوانیم درک فرهنگی متقابل را نیز بالا برده و روابط دوستانه را تقویت کنیم.

وی در این برنامه ضمن آشناسازی مدعوین با جاذبه‌های گردش‌گری مالزی به معرفی برنامه «مالزی، خانه دوم من» همچنین امکانات برگزاری نمایشگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در این‌کشور پرداخت.

وی در نهایت با گفتن این جمله که «شما دلیل روشنی  هستید که به دنیا بگوئید که مالزی کشور جالب و آرامی است و واقعن تجربه متفاوتی را در اختیار بازدیدکنندگانش میگذارد» از حضار خواست که در تبلیغ مالزی بکوشند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: