Saturday, 18 July 2015
05 December 2020
نخستین رادیوی انترنتی فارسی‌زبان افغان‌های کانادا،

«رادیو رنگین کمان چهار ساله شد»

2010 December 28

وکیل بهارابی / مدیر و مسوول رادیو رنگین کمان

با شادمانی به آگاهی هم‌وطنان و هم‌زبانان گرامی می‌رسانیم که رادیو رنگین‌کمان نخستین رادیوی انترنتی فارسی‌زبان افغان‌های کانادا در بیست‌و‌چهارم دسامبر 2010 میلادی چهارمین سال نشراتی‌اش را به پایان رسانید.

ضمن شاد باش ازچهار ساله‌گی این رادیو، امیدواریم برنامه‌های رادیو رنگین‌کمان‌ در درازای  این زمان  به‌ویژه در سالی که گذشت  مورد توجه و علاقه‌مندی شما شنوندگان قرار گرفته باشد‌.

رادیو رنگین‌کمان در این چند ماه پسین در کنار برنامه‌های شنیداری‌، برنامه‌های تصویری و دیداری خویش را نیز به دوست‌داران هنر و فرهنگ پیش‌کش کرده است‌، امیدواریم‌ آن را پسندیده باشید.

برنامه‌های جدید «نامی از هزار نام» در زمینه‌ی بزرگ‌داشت از نخبگان ادب و هنر با اجرای بانو دکتر صبا رسا شاعر‌، دکلماتور و فعال ادبی و هم‌چنین برنامه‌ی «کارگاه داستان‌نویسی رادیو رنگین‌کمان» که اجرا و تهیه آن را آقای قاسم قاموس شاعر، نویسنده و منتقد ادبی به عهده دارد در این سال در کنار برنامه‌های ثابت و همیشه‌گی رادیو رنگین‌کمان قرار گرفته و مورد استقبال شنوندگان واقع شده است. که از یاری‌های بانو رسا و آقای قاموس سپاس‌گزاریم.

برنامه‌ی دیگری زیر نام‌: باز چه خواهد شد‌؟ که در آن بانو دکتر صبا رسا و آقای رامین بهارابی داستان‌های کوتاه را تنظیم رادیویی و به خوانش می‌گیرند نیز یکی از دست‌آورد‌های دیگر رادیو رنگین‌کمان در پایان سال جاری است.

به هر حال ما هنوز در بخش کار‌های فنی ‌و نشراتی کمی و کاستی‌های فراوان داریم که به هم‌کاری برنامه‌سازان‌، مجریان و گردانندگان بخش فنی آرام آرام در حل آن‌ها خواهیم کوشید.

لازم می‌دانیم در پایان  چارمین سال زندگی نشراتی رادیو رنگین‌کمان از آقایان پیکار پامیر مجری برنامه‌ی «نگاهی به روی‌داد‌های سیاسی افغانستان و جهان»، آقای میر‌حسین مهدوی مجری برنامه‌ی کارگاه شعر ‌و هم‌چنین هم‌کار بسیار نزدیک رادیو رنگین‌کمان رامین بهارابی که در درازای این چند سال‌ با حوصله‌مندی  ما را هم‌یاری کرده‌اند قدر‌دانی کنیم.

از شما شنونده‌های گرامی که با علاقه‌مندی تمام به برنامه‌های ما گوش فرا داده‌اید سپاس‌گزاری می‌کنیم و چهارمین ساله‌گی رادیو رنگین‌کمان را بار دیگر شادباش می‌گوییم.

تورنتو – کانادا

برای شنیدن رادیو رنگین‌کمان این‌جا را کلیک کنید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,