Saturday, 18 July 2015
02 December 2020
پاپاراتزی – قسمت دوم

«آنجلینا جولی معتاد به هرویین است»

2010 December 30

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

آن‌هایی که آمدند و آن‌هایی که نیامدند

«مختارنامه» یکی از مهم‌ترین و عظیم‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون است که این روزها با استقبال خوب منتقدان و مردم مواجه شده است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

ساخت این سریال بیش از ۱۰ سال طول کشیده است و بازی‌گران مطرحی قرار بود که در آن بازی کنند ولی امکان آن به وجود نیامد‌.

«قرار بود هدیه تهرانی هم بازی کند»


هفته‌نامه «خانواده سبز» نیز در شماره اخیر خود خبر داده برای نقش «جاریه» خواهر مختار که توسط «ماه‌چهره خلیلی» ایفای می‌شود، ابتدا هدیه تهرانی کاندیدا بود.

به نوشته این هفته‌نامه‌، جالب است بدانید علت عدم حضور تهرانی در سریال «مختارنامه» دست‌مزد بالایی بود که این بازی‌گر خواست و دست‌اندرکاران سریال قادر به پرداخت آن نبودند.

«علی نصیریان و عزت‌اله انتظامی»

هم‌چنین بازی‌گران پیش‌کسوتی چون علی نصیریان و عزت‌اله انتظامی نیز قرار بود دراین مجموعه حضور داشت باشندکه به دلایلی امکان‌پذیر نشد.

………………………………………………………………………………………………………………………….

ادامه برخوردهای نامناسب با رسانه‌ها در کنسرت‌های گوگوش

امروز با چند تا از برو بکس هلند راهی کلن شدیم برای کنسرت گوگوش در استادیوم آرنا.

در راه با یکی از شماره‌های برگزارکننده در آلمان تماس گرفتم و اشاره کردم می‌توانیم گزارش ویدئویی کوتاهی از برنامه گوگوش در کلن داشته باشیم. ایشان گفتند: «خانم گوگوش مصاحبه نمی‌کنند.» گفتم: «من قصد مصاحبه ندارم تنها می‌خواهم از حضور مردم و خود برنامه گزارشی تصویری و کلی داشته باشم.» ایشان پاسخ دادند: «خانم گوگوش با تلویزیون بی‌بی‌سی هم مصاحبه نمی‌کنند، این تصمیم ایشان است، برنامه ایشان در یک سطح دیگر است.»، پرسیدم: «این‌که رسانه‌ها برنامه ایشان را پوشش دهند به سطح برنامه ایشان لطمه وارد می‌کند؟» ایشان پاسخ دادند: «این را در گزارش‌تان بیاورید.»

چقدر مایه تعجب و در واقع تاثر بود چنین رفتاری با اهالی رسانه. اگر شهرتی هم به دست آمده باشد یکی از عواملش همین رسانه‌ها بوده‌اند. ولی صحبت تلفنی که تمام شد دو زاری افتاد و حدس زدم که دلیل این مسئله چه می‌تواند باشد.

چند ماه پیش که خانم گوگوش در کردستان عراق کنسرت داشت. جدا از این‌که تعدادی از ایرانیان نتوانستند به دلیل جلوگیری ماموران مرزی دولت ایران خود را به برنامه برسانند، بسیاری از مردم محلی هم به دلیل بهای بلیت گران نتوانستند به این کنسرت راه پیدا کنند. نخستین شب، با سالنی که بسیاری از صندلی‌های آن خالی بودند به پایان رسید و شب دوم هم به دلیل فروش نرفتن بلیت‌ها کنسل شد. در زمانی هم که خبرنگار بی‌بی‌سی در فرودگاه اربیل نظر ایشان را درباره ایرانیانی پرسید که قاچاقی خود را به برنامه رسانده‌اند، با دخالت محافظ خواننده محبوب ایرانی مواجه شد و حتا خود خانم گوگوش هم علاقه‌ای نشان نداد که بایستد و به این پرسش جواب دهد. انتشار ویدئوی این صحنه موجب شگفتی و ناراحتی بسیاری از مردم شد. آن هم از خواننده‌ای که حتا کنسرت امشب خود در کلن را به این جملات آراست: «من نفسم به نفس شما بسته. از عشق شماست که این صدا از گلویم بیرون می‌آید…»

به هر حال امشب هم هزاران ایرانی به آرنای کلن آمدند و برای گوگوش با تمام وجود ابراز احساسات کردند. بسیاری از ترانه‌های او را از نزدیک شنیدن و دیدن حس جالبی دارد و خاطره‌ای متفاوت به وجود می‌آورد. به نظر می رسد در جامعه ایرانی تنها روی‌دادی که می‌تواند چندین هزار ایرانی را گرد هم آورد، کنسرت گوگوش است. حتا بزرگ‌ترین تظاهرات ایرانیان در یک سال اخیر برای هم‌بستگی با مردم داخل کشور به این تعداد شرکت کننده نداشته است.

جمعیت را که می‌دیدم به یاد کنسرت سال 2006 داریوش در آمستردام افتادم که گفت: «ما ملت حالیم…»

…………………………………………………………………………………………………………………………..

سال‌روز تولد در آمریکا به بهانه چاپ کتاب

«بهرام بیضایی» هفتاد‌ و دومین سال‌روز تولدش را در آمریکا سپری می‌کند، او که به دعوت دانش‌گاه «استنفورد»، برای برگزاری یک دوره آموزشی یک ساله به آمریکا سفر کرده است، قرار است به دغدغه چندین ساله‌اش درباره انتشار کتاب «هزار افسان کجاست» پاسخ گوید و این کتاب را در آمریکا منتشر کند.

این نمایش‌نامه‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس کارگردان تاتر و سینما چند ماهی پیش از سفرش در نشست رونمایی کتاب فیلم‌نامه «وقتی همه خوابیم»، مهم‌ترین دغدغه فعلی خود را انتشار کتاب «هزار افسان کجاست» دانست و گفته بود: «پنج سال پیش این کتاب را برای چاپ ارایه کردم، اما چون مجوز نگرفت آن را نگه داشتم. بعد از آن به این نتیجه رسیدم که کتاب برای خوانندگان متخصص مناسب است و برای دیگران چندان قابل درک نیست. بنابراین آن را گسترش دادم و تغییراتی بر آن اعمال کردم. به گونه‌ای که از 140 صفحه به 400 صفحه رسید و باید بعد از غلط‌گیری نهایی دوباره آن را برای صدور مجوز ارایه بدهم.»

بیضایی می‌گفت: «اگر این کتاب در بیاید بار بزرگی از دوش من برداشته می‌شود. از سوی دیگر بسیار علاقه‌مندم کتاب سومی درباره اساطیر ایران بنویسم که تصور نمی‌کنم فرصت نوشتن آن را پیدا کنم.»

…………………………………………………………………………………………………………………………..

بازگشت نقش بدل مرد عنکبوتی

«کریستوفر تیرنی»، نقش بدل مرد عنکبوتی که پس از پریدن از ارتفاع 30 فوتی دچار مشکلاتی در ناحیه پشت و کمر خود شده بود پس از پایان دوران نقاهت به عرصه بدل‌کاری باز خواهد گشت.

پدر این بدل‌کار عنوان کرد که فرزندش از روز جمعه توانسته بر روی پاهای خود راه برود و امیدوار است که هرچه زودتر به این عرصه بازگردد.

شب کریسمس هم «جولی تیمور» کارگردان فیلم مرد عنکبوتی به دیدن او رفته است.

………………………………………………………………………………………………………………………….

آنجلینا جولی معتاد به مواد مخدر

دکتر «درو» در ادعایی اعلام کرد که «آنجلینا جولی» بازی‌گر برجسته هالیوودی به ماده مخدر هرویین اعتیاد دارد و از طرف دیگر «برد پیت» همسر جولی و یکی از ستاره‌های هالیوودی و دنیای سینما هم یک آدم آهنی بی‌احساس است چون اگر حسی داشت هیچ‌وقت از جنیفر آنسیتون دیگر بازی‌گر آمریکایی جدا نمی‌شد.

اما تا‌کنون معلوم نشده که این آقای دکتر بر اساس کدام مستندات این اتهامات را متوجه این دو بازی‌گر مطرح و پر‌طرف‌دار کرده است؟

«دیوید درو پینسکی» (متولد 4 سپتامبر 1958) از پزشکان متخصص در زمینه مواد مخدر است که از سال 1984‌ تا‌کنون در برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی بسیاری در آمریکا به عنوان مهمان دعوت شده است.

آنجلینا جولی وویت (Angelina Jolie Voight) (متولد ۴ ژوئن ۱۹۷۵) بازی‌گر و مدل آمریکایی و «سفیر حسن نیت» سازمان ملل متحد در امور پناهندگان است . او بارها و بارها توسط مجلات و مراسم‌ مختلف به عنوان زیباترین‌، سکسی‌ترین و به‌ترین مادر بازی‌گر و … انتخاب شده است‌. هم‌چنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب‌، دو بار جایزه اتحادیه بازی‌گران سینما و یک بار جایزه اسکار را تصاحب کند‌.

ویلیام بردلی پیت (William Bradley Pitt) ‏ (زاده ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ در شاونی، اوکلاهاما) بازی‌گر آمریکایی و نامزد دو جایزه اسکار است.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

نامزدهای جایزه گلدن ‌گلوب 2011 معرفی شدند

فهرست نامزدهای‌ جایزه سینمایی گلدن گلوب 2011 با بیش‌ترین تعداد کاندیدای جوایز برای فیلم «سخن‌رانی پادشاه» اعلام شد.

انجمن روزنامه‌نگاران خارجی هالیوود که مسوول برگزاری جوایز گلدن گلوب است، روز شنبه فهرست نامزدهای جوایز 2011 را درحالی اعلام کرد که «سخن‌رانی پادشاه» با هفت نماینده و «شبکه اجتماعی» با شش نماینده بیش‌ترین کاندیدای جوایز هستند.

شصت‌وهشتمین دوره جوایز گلدن گلوب که از شاخص‌های اصلی درخشش فیلم‌ها و سینماگران در جوایز اسکار است، برندگان خود را روز 16 ژانویه اعلام خواهد کرد.

در بخش به‌ترین فیلم، «قوی سیاه» ساخته دارن آرونوفسکی، «آغاز» ساخته کریستوفر نولان، «شبکه اجتماعی» ساخته دیوید فینچر، «سخن‌رانی پادشاه» ساخته تام هوپر و «مبارز» ساخته دیوید راسل نامزد شده‌اند.

فیلم «شبکه اجتماعی» طی هفته گذشته جایزه به‌ترین فیلم سال 2010 را ازسوی انجمن‌های منتقدان فیلم نیویورک، بوستون، لندن و لس‌آنجلس را به خود اختصاص داده بود.

در بخش به‌ترین کارگردانی دارن آرونوفسکی، کریستوفر نولان، دیوید فینچر، تام هوپر و دیوید راسل چشم به جایزه دوخته‌اند.

در بخش به‌ترین فیلم‌نامه، «شبکه اجتماعی»، «آغاز»، «بچه‌ها همه خوب‌اند»، «سخن‌رانی پادشاه» و «127 ساعت» کاندید شده‌اند.

در بخش به‌ترین بازی‌گر مرد فیلم درام، «جسی آیزنبرگ» (شبکه اجتماعی)، «کولین فرث» (سخن‌رانی پادشاه)، «جیمز فرانکو» (127ساعت)، «رایان گوسلنیگ» (ولنتیان آبی) و «مارک والبرگ» (مبارز) نامزد هستند.

در بخش به‌ترین فیلم انیمیشن، «ژولیده»، «داستان اسباب‌بازی3»، «من نفرت‌انگیز»، «شعبده‌باز»، «چگونه اژدهایتان را آموزش دهید» نامزد هستند.

فهرست نامزدهای دیگر بخش‌های جوایز گلدن گلوب 2011 به شرح ذیل است:

به‌ترین فیلم غیر‌انگلیسی،

زیبا‌ (مکزیک)، من عاشق هستم (ایتالیا)، کنسرت ( فرانسه)، آستانه (روسیه)، در یک دنیای به‌تر (دانمارک)

…………………………………………………………………………………………………………………………..

مدونا، عاشق یک جوان مسلمان شد

خبر عاشق شدن «مادونا» انتشار گسترده‌ای در رسانه‌های مختلف جهان و به ویژه انگلیس داشته و آنان نوشتند: «برای اولین بار بود که خانم مادونا با لباس‌های پوشیده و غیر‌عریان مشاهده شد. به نظر می‌رسد وی این لباس‌ها را به درخواست «ابراهیم زیبات» که یک جوان مسلمان است، پوشیده باشد.

«مدونا» خواننده سرشناس پاپ که در حال حاضر 52 سال سن دارد، عاشق یک جوان فرانسویی الجزایری تبارشده است.

گفته می‌شود این جوان مسلمان 28 سال از خانم مدونا کوچک‌تر است.

مدونا لوییس ورونیکا چی‌کونه (Madonna Louise Ciccone Ritchie)، خواننده و بازی‌گر مشهور آمریکایی است. او در تاریخ ۱۶ اوت سال ۱۹۵۸در ایالت میشیگان زاده شد و فعلن مقیم شهر لندن است. وی برنده جایزه گولدن گلوب برای بازی در فیلم (Evita) است‌.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

رضا رویگری نقش میرحسین موسوی را در «اخراجی‌های 3» بازی می‌کند.

به گزارش سینمانگار، در حالی که فیلم‌برداری «اخراجی‌های 3» هم‌چنان ادامه دارد، «بهنوش بختیاری» نیز به جمع بازی‌گران این فیلم پیوسته و مقابل دوربین «مسعود ده‌نمکی» قرار گرفته است.

طبق گفته سازندگان «اخراجی‌ها 3» بهنوش بختیاری قرار است در نقش همسر شخصیتی با نام «اکبر دباغ» ایفای نقش کند، مردی به ظاهر مدرن که قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و به همین دلیل همسر وی نیز نقش یکی از لیدرهای ستاد انتخاباتی او را بازی می‌کند.

نقش این کاندیدای ریاست جمهوری را «رضا رویگری» بازی می‌کند و با توجه به شواهد و قرائن و مشابهت‌های نقشی که برای بهنوش بختیاری در نظر گرفته شده است، می‌توان حدس زد که احتمالن رضا رویگری نقش «میرحسین موسوی» یکی از چهار کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته را بازی می‌کند و بهنوش بختیاری نیز نقش همسر وی (زهرا رهنورد) را برعهده دارد.

مسعود ده‌ نمکی چندی پیش و قبل از شروع فیلم‌برداری «اخراجی‌ها 3» در وبلاگش نوشته بود: نمی‌دانم سیاست‌مداران چقدر طاقت شوخی را دارند، اما اخراجی‌ها یک طنز سیاسی است. یک جورهایی آیینه زمانه ماست.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

دیدار و خوش‌بش رحیم‌مشایی با لیلا اوتادی

گفته می‏شود این تصاویر مربوط به اولین نمایش‌گاه عکس «لیلا اوتادی» (زیگورات) جمعه 26 شهریور 89 به‌طور رسمی افتتاح شد. حضور مجدد اسفندیار رحیم مشایی در افتتاحیه نمایش‌گاه عکس بانویی دیگر از اهالی سینما جالب و قابل توجه بود. قیمت تصاویر این نمایش‌گاه از یک میلیون و دویست هزار تومان تا دو میلیون و پانصدهزار تومان بوده است. پیش از این رحیم مشایی به نمایش‌گاه «هدیه تهرانی» رفته بود که حواشی در خصوص نحوه برگزاری نمایش‌گاه عکس این بازیگر را به هم‌راه داشت.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

جذاب‌تر شدن دمی مور بازی‌گر مشهور 48 ساله

چهره‌ی «دمی مور» بازی‌گر مشهور 48 ساله هالیوودی و همسر سابق «بروس ویلیس» و همسر فعلی «اشتون کچر» در طی 28 سال گذشته، جذاب‌تر شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. ardavan
    1

    بسیار هم خوب
    ما که نمی دونستیم هیچ کدامش رو